20. 6. 2026 – Memoriál Oldy Štěpána

Léto mé, léto mé, já tě vítám… aneb Memoriál Oldy Štěpána.

Ano, nejkratší noc v roce nám řekla, že je léto. A také Královédvorská Arnika nám připomněla svou velkolepou akcí, že přišlo nejhezčí období roku. Těžko se hledají slova k vyjádření díků a obdivu po tolika letech. Spíš mě napadlo, zda by se neměla Královédvorská Arnika přejmenovat na Nezmary 😊. Kdybyste viděli, kolik dobrot do zámeckého parku přivezli, kolik práce v tom vedru odvedli při přípravě grilování…dvě pohodové kapely zajistili…

Prostě klienti Domova sv. Josefa a Diakonie ze DK mohli zapomenout na starosti a veselit se po všech stránkách.

Vřelé díky, obdiv, vděčnost! Naše věrná léčivko ♥

Děkujeme i manželům Sedláčkovým a 3 pokolením rodiny Štěpánové.

Jsou, jsou na světě dobrý lidi

JH

PS: A Olda nahoře zajistil, aby se vše sbalilo včas a nezmokli jsme. Co se pak cestou do Jaroměře dělo…, jsem ještě neviděla, fakt. 😊

foto ZDE