Bohemian Rhapsody

Návštěva kina 10.1. 2019 – Bohemian Rhapsody

Přihlášeno bylo 6 klientů a jako doprovod já a obětavá Anička J., která už film viděla, ale ráda prý půjde znovu. Po kinu musí ale spěchat na trénink. Jelikož se nikdo jiný jako doprovod nepřihlásil, slíbila jsem jí, že bude moct odejít, že to s Oldou zvládneme (Olda jel jako řidič).

10.1. ráno volá Jituška H. (koordinátorka z DSJ), že by od nás nutně potřebovala 1 lístek pro jiný doprovod, protože je vyprodáno. Chvilku jsem si pohrávala s myšlenkou, že bych nešla já, protože jsem měla ten večer ještě jednu akci, kterou jsem musela obětovat. Při volání Aničce jsem už ale byla rozhodnuta, že jako doprovod, vzhledem k tomu, že ona bude spěchat, musím být já. Anička řekla, že jí to nevadí, že má lístek s kamarády, a tak stejně půjde a pomůže nám alespoň před kinem. Trvala na tom, že i tak přijde dříve a to byla klika. Druhým doprovodem byl totiž manžel jedné klientky, která byla na elektrickém vozíku a nemohla ho řídit. Byla jsem ráda, že se jí ujme, protože řídit elektrický vozík do dvorského kina není žádná sranda. Začali jsme vykládat klienty z auta a po chvilce přišel pán o 2 holích, který se začal bavit s onou klientkou a nám došlo, že to bude ten druhý doprovod. Nejenže tedy nemohl řídit elektrický vozík, ale ani to prý neumí…Venku byla strašná zima, ledový vítr, klienti byli nabalení a i když jsme přijeli půl hodiny před začátkem, měli jsme s Aničkou a Oldou co dělat abychom je všechny vysvlékli a „zaparkovali“ na co nejlepší místo. Stihli jsme to těsně před začátkem.

Kino bylo úžasné dojemné, moc se nám to všem líbilo. Nakládání dopadlo dobře, postupně jsem klienty strojila a Olda si pro ně chodil. Chvilku nám to trvalo, ale pán co kino zamyká, měl strpení. Konec dobrý, všechno dobré a to je důležitéééé.

Jana Štěpánová