Country Pecka 2022

Country Pecka 2022,  29. 7. 2022

Řidič Vláďa s klienty mě naložil u benzínky ve Dvoře a všichni jsme natěšení na muziku vyrazili směr Pecka. Jana Š. a Jana K. jely společně vlastním vozem, setkat jsme se měli až v kempu. Na recepci jsme zakoupili vstupenky, zajeli jsme k pódium a klienty usadili kousek od něj.

Jako první vystoupil mladý písničkář Voxel. Svoje autorské písničky prokládal historkami. Než opustil Pecku, přišel se s námi vyfotit.

V mezičase, kdy se připravovala a zvučila Věra Martinová, jsme si udělali pohoštění. Jana nabídla buchtu a kafe, u stánku jsme nakoupily na přání klobásy, bramboráky a pití. Vystoupení Věry M. uteklo a pro bouřlivý potlesk ještě písničku přidala. Klientům se líbila tak, že nás vyslali, abychom nakoupily její CD. Pak se Věra přišla vyfotit a rozloučit, že už musí odjet.

Na bratry Ebeny se čekalo dlouho, jejich nazvučení bylo nekonečné. To nám ale samozřejmě nevadilo. Někdo se jel projet, někdo si zajel zakouřit, někdo na záchod. A pak se začalo. Písniček bylo plno, Marek i hodně vtipně vyprávěl.

Poslední skupinou byl Michal Tučný revival. Na něj jsme se na přání klientů přesunuli všichni pod podium před první řady. Kapela to rozjela, tleskali jsme, zpívali, bylo to to nejlepší na konec.

Překulila se půlnoc, všichni už jsme byli unavení, takže se rozhodlo, že nebudeme čekat do konce a vyrazíme dřív. Postýlky volaly. Spokojení jsme se naložili do aut a vyrazili k domovům. Myslím si, že se večer vydařil na výbornou a věřím, že tento můj názor sdílí všichni zúčastnění.

MartinaJ

foto ZDE