Ještě jednou k Vítání léta…

Těsně po akci proběhla emocemi nabitá diskuse zainteresovaných osob:

Martina J:
Moc, moc děkuji za krásné sobotní odpoledne, užila jsem si je. Tolik klientů na jednom místě, paráda…. Kapela krásně hrála, myslím si, že všem se líbila. Bylo pěkné vidět klienty spokojené.
Jitko, moc děkuji za růžičku..

Jitka H:
Jménem svým, jménem vedení DSJ, jménem klientů a ošetřujícího personálu VELKÉ DÍKY ♥♥♥ za velké nasazení v té nepřízni počasí, která první letní den panovala. Se srdcem na dlani jste rozdávali maso na grilu, pivo, kávu, sladké dobroty…Vše bylo připraveno, abychom mohli v suchu se střechou nad hlavou sledovat kulturní vložky – pejsky, seskupení Vem si prášek i trampskou kapelu…Uteklo to jako voda v pohodě a nikdo si ani nevšiml, že skoro pořád prší… JSTE BORCI!
Vaše snaha snést klientům modré z nebe prostě nezná mezí. O to víc jste obdivuhodní, že to děláte tak dlouho – skoro 18 let.
Na závěr odpoledne jsem byla svědkem krásné scénky: Klient Láďa si přál zahrát od kapely písničky, bylo mu vždy vyhověno (Kopni do tý bedny… Panenka…) a při závěru písní celý rozzářený s jiskřičkami v očích volal: “ To je špice!!! “ Tak šťastného člověka jsem dlouho neviděla… a pochopila jsem ten „motor“, který vás vede k tomu, PROČ to všechno děláte… DÍKY, ŽE JSTE♥♥♥

reakce Katky K:
Máš pravdu, právě pro TOHLE to děláme. Díky za tvoji všímavost, za uznání. Zapomínáš ale na jedno – že na tom všem hezkém, co se v sobotu dělo, máš spolu s vedením DSJ taky velký podíl 🙂. Dobře se nám s vámi spolupracuje. A nesmíme zapomenout na toho, bez jehož práce by konkrétně tahle akce vůbec nemohla proběhnout – na Oldu!!! To je člověk, za kterého bychom nenašli náhradu.

JanaŠ:
Vážení a milí, všichni, všichni ,všichni…, kdo jste jakkoli pomohli Arnice tak úžasně oslavit její plnoletost, patří obrovské poděkování. Mám velkou radost, že prostřednictvím Arniky poznávám a mohu spolupracovat s tolika skvělými lidmi a moc si Vás všech vážím. Při loučení a děkování kapele mně pan kapelník řekl, že moc děkují za pozvání a že jim bylo velkou ctí podpořit takovouto akci a moc rádi nám zase někdy zahraj. Nejen klientovi Láďovi, ale i nevidomé klientce Klárce se vůbec nechtělo odjet a když začali hrát i její oblíbenou písničku Panenku, tak se tak radovala, že se smilovala i ošetřovatelka, která pro ni přišla a ještě tam s ní chvilku počkala. Byli jsme také moc rádi, že dvě zaměstnankyně Diakonie umožnily i třem jejich klientům na tuto akci přijet a vypadalo to, že si to také užívají. Počasí nám opravdu nepřálo, ale konec dobrý, všechno dobré… Za Arniku moc děkuji Jitušce a vedení DSJ za dárek, který překvapil a dojal – 18 nádherných rudých růží jsme si nějak podělily, ale velká bonboniéra „Merci“, zůstala nakonec v tašce, a tak si na ní pochutnáme při výroční schůzi Arniky.
PS: Olda sem nepíše, tak to udělám za něho. Vím, že si moc váží pomoci svých kolegů v DSJ v čele s panem Novákem, také děkuje Tondovi K. a jeho zeťovi a samozřejmě Liborovi S. a také panu Pekárkovi. Velkou oporou, hlavně psychickou, je pro něho při organizování už čtvrtého ročníku Vítání léta v této podobě Katka K. a já mám radost, že si poměrně v klidu můžu péct to svoje cukroví. Co řekne Katka, je „svaté“… a Katka tentokrát, někdy ve středu, řekla: “Stojím za tebou, budeme to chystat v parku a budeme věřit, že se to zvládne…“

reakce Katky K:
a zvládlo 😀

Tak takové to bylo… PĚKNÉ…