Koncert Druhé trávy U Letců

„Peníze za lístek byly dnes dobře investovaný,“ řekla dnes koncem koncertu Roberta Křesťana s Druhou trávou moje dcera, která, k mé velké radosti, spolu se svou sestrou, tedy mojí druhou dcerou, doprovodila klienty DSJ do Hradce Králové K Letcům. Myslela tím, že hráli jednu písničku za druhou, žádné dlouhé řeči… a těch přídavků… Mně, a myslím, že i klientům, se koncert líbil opravdu moc!

Počasí nás trochu strašilo, na pár minut dokonce klienti dostali pláštěnky a my jsme roztáhly deštník. Tím jsme právě asi déšť zahnaly a bylo dobře. Řidič, tentokrát to byl L, se o klienty (spolu s námi) vzorně staral, ostatně jako vždycky.

Klienti si dopřáli pivečko i grilovanou kýtu nebo klobásu. Bylo dost času i na povídání a sdělení dojmů z koncertu. Pochvalu zaslouží i pořadatelé, kteří k nám byli hodně příjemní, dokonce doprovázeli klienty nerovným a tedy nebezpečným terénem k pódiu a vybrali pro ně to nejlepší místo – přímo pod scénou. Muzikanti byli svolní i s focením a ochotně pózovali s každým, kdo si to přál. Nasmáli jsme se, s kým jiným než s P, když jsme během čekání na odvoz probírali, kterak se dámě líbá ruka.

Za mě – byla to veskrze povedená akce, strávili jsme U Letců hezký večer.

KatkaK

fotogalerie zde