Koncert Pražského výběru s klienty DSJ

„Zubatá, zubatá, zubatá…“ „Pražákům, těm je tu hej…“

Na Štěrbově vile zazněly největší hity. Byli jsme u toho.

8 klientů s ereskou z dlouhodobých i krátkodobých pobytů v Domově sv. Josefa využilo příležitosti vyrazit 20. 8. 2021 na legendární českou rockovou skupinu PRAŽSKÝ VÝBĚR.

Rockeři předvedli exkluzivní a dobře ozvučenou show (postřeh jednoho z klientů) pod širým nebem. Přijeli ve starém dobrém složení: Kocáb, Pavlíček, Čok, Kryšpín a Hrubeš.

Občerstvili jsme se výbornou klobáskou s křenem (Klárka ocenila zejména její oblíbený křen), kafíčkem a pivečkem, a pak už si jen užívali letní, festivalovou atmosféru.

Rockeři jsou tvrdí chlapi, ale když viděli zaseknutý vozík na kamenitém povrchu Štěrbovky, tak neváhali s pomocí. Jen ten náš „výhled“ na kapelu nebyl tedy nic moc, i přesto se všichni klienti shodli, že to byl super večer a užili si ho fajnově.

Velký sympaťák řidič Vláďa musel jet tentokrát nadvakrát, takový byl o Pražský výběr zájem. Poděkování patří jemu i Stáně, která mimo jiné vyřídila formality kolem placení a ochotně počkala po koncertě se dvěma klienty, až se pro ně řidič vrátí. A děkuji i svému muži Jendovi, který jel se mnou a pomohl s přesuny klientů i stáním ve frontě na občerstvení.

Za mě povedený večer s dobrou hudbou, lidmi, atmosférou i počasím.

P.S. Příště si dám do kabelky místo rtěnky kapesní nůž😊, ty klobásky se plastovým příborem fakt nedaly krájet).

Linda

foto ZDE