Koncert Vojty nedvěda a kapely Tie Break

Vojta Nedvěd je skromným, upřímným a bezesporu důstojným nositelem věčně zářící pochodně rodu Nedvědů. V současné době navazuje na dlouholetou spolupráci s otcem i strýcem, ač jeho cesta již jde vlastním směrem, který míří přímo k duším a srdcím posluchačů a milovníků nezapomenutelných „nedvědovek“. Na jevišti dává svou důvěru skupině TieBreak – osobnostem z různých končin hudby. Doprovází jej kytarista, zpěvák a hudební producent Petr Kocman, hráč na baskytaru a akordeon, hudební producent, pan profesor Milan Plechatý a velkým překvapením je bezesporu přítomnost hudebního skladatele, duchovního otce vokálního seskupení 4TET – Jiřího Škorpíka, jeho pián, fléten, zpěvu a dokonce i tance. O překvapení tedy rozhodně není nouze.

Zdroj vojtanedved.cz

S JitkouK jsme se sešly před kaplí ve Smiřicích. Zjistily jsme tam ale, že byl koncert kvůli dešti přesunut do zdejší překrásné barokní kaple Zjevení Páně. Pro klienty tam byla vyhrazena místa uprostřed mezi lavicemi, takže všichni krásně viděli. Nás posadili hned vedle nich. Naše VIP rezervace byla zážitkem hlavně pro řidiče Lukáše.

S velikým potleskem přišla kapela, Vojta nakonec, a hned se zpívalo. Bylo i pár historek ze života, mluvilo se i o Honzovi a Františkovi. Krásným překvapením byla písnička odzpívaná Vojtou a doplněná reprodukovaným zpěvem Františka, kterého pustili z tabletu. Po koncertu si s námi přišli účinkující podat ruce, popovídat a vyfotit se s námi. Byl to pro nás moc hezký zážitek.

Myslím, že klientům se koncert líbil, protože zpívali a mocně tleskali.

MartinaJ

foto ZDE