Události tohoto dne prostě nemůžu nadepsat a zařadit mezi ostatní „akce“. Dnes, v deset hodin dopoledne, jsme se naposled rozloučili s naší nejstarší dobrovolnicí, „obálkovací babičkou Libuškou“. Zemřela 1.února po kratší, ale o to zákeřnější nemoci. Její odchod všechny kolem zaskočil – jen několik týdnů před tím ještě v plné síle a svěžesti oslavila své 84.narozeniny! Budeme na ni vzpomínat s úsměvem, protože i ona se ráda smála a nikdy nikoho nenakazila špatnou náladou.
(FL)

Lenka Prajzlerová: Dovol Líbo abych se s babičkou rozloučila myslím, že příznačným trojverším (není ode mne) Úsměv měla na rtech, dobrotu v srdci, lásku v duši…Je nás hodně kteří budeme na babičku, její pracovitost a nezištnost dlouho vzpomínat.

Jitka Holcová: Dnes jsem si přečetla tu smutnou zprávu…Babička Libuška bude chybět NEJVÍC Domovu sv. Josefa – tolik pro nás udělala. Je nám to fakt moc líto, ještě na Vítání zimy jsem s ní mluvila… má za sebou krásnej dlouhej život a bude s námi dál v našich myšlenkách a nejen při obálkování..

Jana Štěpánová: Paní Doležalová – obálkovací babička nám bude chybět nejenom při tom obálkování, ale i např.na slavnostech v DSJ , její úsměv na tváři , milé chování, Míša řezy………DĚKUJEME