Adventní trhy Kuks

doprovod klientů DsJ (4dobr.)

Radka Stránská – Zdravím, tak trhy se vyvedly dle mého na jedničku….nakonec nás bylo i víc a tak jsme se mohli plně věnovat klientům a dopřát jim všeho do sytosti….S Pepinem jsme nejprve ochutnali čertíka a pak jsme vyrazili do spleti stánků…no opravdu bylo z čeho vybírat – uzeninky, keramika, látkové výrobky, slané či sladké dobrůtky, zkrátka nač si srdce vzpomene…nakonec jsme nakoupili od každého něco, několik dárečků pro blízké a zakončili krásné odpoledne zase něčí chutným do bříška….Zkrátka bylo to opět super akce a i když mráz zalézal za nehty,dokázali jsme si s ním poradit….Moc se těším na příští rok.
Co se týče Vítání zimy, nemůžu nic zaručit, protože je to v týdnu a to Libor pracuje takže nevím nevím…ale určitě se to pokusíme nějak vymyslet, abychom se mohli zúčastnit:). Mějte se všichni krásně, jezte vitamínky ať nad námi tam zima nevyhraje!!!

Jana Štěpánová – Moc ráda Vás všechny opět zdravím, měla jsem snad nějakou atipickou alergii na Biseptol a bylo to takhle „strašný“.Já si zdraví vážím, ale po tomhle si ho budu vážit a snažit se ho opečovávat víc. Včerejší trhy snad ,podle Oldy“ dopadly dobře, počasí přálo a to bylo asi nejdůležitější. Raduško, mám radost, že nám stále i s přítelem zachováváte přízeň a jak můžete pomáháte. Byla bych moc ráda, kdyby Vám vyšla chvilka a přijeli byste na vítání zimy a následné posezení v DsJ na které jsme všichni zváni.

Jitka Holcová – Tak koukám a žasnu, jaké to bylo pěkné – a to samo DÍKY VÁM! Děkuji všem, co byli na trhách Vše už tu bylo řečeno Janičkou – kterou tímto moc zdravím a jsem ráda, že už je jí lépe! Ano, 16.12. bude Vítání zimy a poté posezení s malým občerstvením. Také tady bude natáčet Český rozhlas Hradec Králové – s klienty i o Arnice. JSTE VŠICHNI SRDEČNĚ ZVÁNI!!!