Benefiční koncert Jíšová-Bobek

V pondělí 4. dubna se konal v Trutnově benefiční koncert pro Domov sv.Josefa. Na kterém účinkovali Pavlína Jíšová a Pavel Bobek Na koncertu zaznělo několik hitů, ale i méně známé písně. Součástí benefice byl prodej výrobků chráněných dílen a klientů DsvJ. KA se prezentovala promítáním filmu o její činnosti na nootbooku, kronikou a albumem fotografií. Velkým hitem byly samozřejmě perníčky, které napekla Jana Š. Protože jsme je rozdávali zadarmo, někteří lidé za ně dávali peníze do kasičky DsvJ.
Domov sv. Josefa – Zdravím duše spřízněné. Chtěla jsem Vás pozvat na Koncert pro Domov, který se bude konat v Trutnově /Uffo/ v pondělí 4. dubna od 19. hodiny. Poslala jsem vám 4 ks čestných vstupenek. Bude to i tak trochu propagace dobrovolnictví – k Mezinárodnímu roku dobrovolnictví. /dostali jsme na to od Výboru Dobré vůle Olgy Havlové menší podporu. / Prosím Vás, abyste vzali nějaké Vaše propagační materiály a ve foaje divadla budeme mít vedle výrobků z tvořivé dílny a dárečku z dílny tvořivé tuto prezentaci. Dobrovolníci ke klientům budou zajištěni z řad personálu. Díky!
Jitka Holcová – Zdravím duše spřízněné. Blíží se nám benefice a Den D Arnika má 6 lístků na Pavla Bobka a Pavlínu Jíšovou, prosím hlaste se u Janičky. Olda by jel s ergo dílnou tak by to bylo na jedno osobní auto Těšíme se na Vás!!! Ještě bych chtěla poprosit asi Lenku Prajzlerovou o prezentaci Arniky, my sami máme panel s fotkama, to myslím stačí – tak jestli máte letáčky, kroniku, anděla…na panelu už místo není… nebo to ještě přehážeme až na místě, jak budete chtít… Díky.
Lenka Prajzlerová – něco připravíme, myslela jsem si jestli by nebyl na panelu třeba kousek místa aby se tam dalo naše logo, velikost asi A5 a na A5 trochu povídání. Když ne nic se neděje. Domluvíme se na místě.
Jitka Holcová – Zdravím před prvním jarním víkendem Prosím zájemce o 2 lístky na Koncert pro Domov /Bobek a Jíšová/ ať se zde přihlásí, má je Péťa Punnerová a nemůže jít. **Hezký víkned přeju všem
Lenka Prajzlerová – Jana H. chce jenom jeden lístek, ale Jana Š. hledá jestli by někdo nejel autem, takže informace naše šéfka. Jinak jsem zjistila, že je do Trutnova dobré autobusové spojení tam i zpět. Takže šofér není až tak důležitý. Máš lístek u sebe nebo kdo ho má? To je zase akce, Janu jsem přemluvila a teď mám hrůzu aby nebyl nějaký kolaps.
Péťa Punnerová – Leni, to že by Jana Hlavatá jela znamená, že má zájem o ty 2 lístky, co mám u sebe? Jediná doba, kdy by si je mohl u mě někdo vyzvednout je teď v neděli. Já jsem sice celý den v práci, ale nechala bych je u rodičů, v pondělí jsem pak opět celý den pryč a rodiče taky.
Jitka Holcová – Ahojte všichni z Arniky Za včerejšek vřelé díky! Koncert i prezentaci jsme docela dobře zvládli – výtěžek cca 70 tisíc, můžu na požádání přeposlat fotečky. Perníčky od Janičky, stejně tak prezentace i fotečky jste měly připravené na jedničku s hvězdičkou!!!!!!!!!!!!Doufám, že i vy, všichni jste měli /kvůli Oldovi píšu měkké i příjemný večer a už se můžeme těšit na dalšíí!!!UŽ VE ČTVRTEK!!!!V Sukově síni!!!! v 18 hodin tak pojeďte!!!Musíme fandit!!!! Bývá to tam pěkné, kulturní vložka i raut zajištěny!!!!
Jana Štěpánová – Milá Jituško, my děkujeme Tobě za vstupenky i možnost prezentace, jenom se mně zdálo, že by lidi mohli projevit větší zájem, jak o práci klientů, tak třeba i o tu naši . Ale jinak nás 5 dobrovolnic hodnotilo večer za velmi příjemný ,milý,pohodový… …povedlo se Ti to Ps.Za pár foteček předem děkujeme a pokud máš nějaký odkaz, kde se o akci dočteme ,tak i za to.
Lenka Prajzlerová – Všem se nám večer líbil, úspěch měly jako obvykle perníčky, tím jsme i nepatrně přispěli na sbírku pro DsvJ, protože často se lidé ptali kolik stojí a když nic tak jsem je směrovala k pokladničce, kam většinou pár korun hodili. Web v současné době nejvíc doplňuji já takže pokud budou fotky na CD můžu je převzít v LZV. Jinak buď na email Arniky nebo můj, to je jedno. Pár fotek z našich foťáků už dám dnes na web, bude tam i krátké video.