BENEFIČNÍ KONCERT PRO FARNÍ CHARITU DVŮR KRÁLOVÉ

zpívá Kamila Nývltová, kostel sv. Jana Křtitele Dvůr Králové
Jitka Holcová – Ahojte z ohřátého Domova V sobotu se koná v kostele sv. Jana Křtitele benefiční akce pro Farní charitu Dvůr Králové, zazní muzikálové skladby v podání Kamily Nývltové. začátek v 18.00 hodin. Zatím mám 4 klienty, ale snad jich bude plné auto, tedy 6. Vstupné je dobrovolné, tak byste mohli jít zdarma, od klientů vyberu symbolické vstupné. Přihlásí se prosím někdo? Jede Lukáš, tak kdyby měl 1 – 2 k sobě….díky!!
Jitka Holcová – Opravdu se nikomu v sobotu nechce na koncert Kamily Nývltové? Prosím aspoň jednoho dobrovolníka k Lukášovi.
Lenka Prajzlerová – vůbec nejde například v mém případě o nechtění. Šla bych docela ráda, ale v sobotu je trénink na závody. Trať uzavřená do 19,00 hod. Já a Jana Hlavatá bydlíme v uzavřeném prostoru. Pokud budou opravdu motorky trénovat až do 19,00 hod. tak nejenže bude pro mne obtížné se ke kostelu dostat, ale v kostele bude pěkný rachot od motorů. To je ode mne katastrofický scénář tak jenom doufám že se nevyplní. Uvidím jak se situace vyvine.
Jitka Holcová – Na konce to dobře dopadlo – šla Naďa z erga i s mužem – díky! I Janičce za zavolání. Klienti spokojeni!! a to je hlavní – díky