Benefiční představení „Děti pro Josefa“

(účast – snad skoro všichni?)

FL: Ve středu 26.března 2008 se pod záštitou dobrovolnického centra Královédvorská Arnika uskutečnilo v Hankově domě benefiční představení ve prospěch Domova sv.Josefa v Žirči, s názvem „Děti pro Josefa“. Během večera se na jevišti vystřídaly děti místních i „přespolních“ škol, zájmových center a kroužků. Vznikl tak pestrý pořad, za který patří všem účinkujícím a pochopitelně i těm, kdo s dětmi jejich vystoupení připravovali, náš velký dík! Zahájení a také vyvrcholení celého programu patřilo finalistovi druhého kola soutěže Superstar – Martinu Ševčíkovi, který nejenže ochotně souhlasil s účastí na benefičním představení, ale ve prospěch dobré věci se vzdal i svého honoráře. Děkujeme!
Organizace podobné akce by samozřejmě nebyla možná bez podpory sponzorů – královédvorských firem i jednotlivců – ARPA, Bezdrátový internet-Martin Frýzl, DAROS profi s.r.o., EKOTERN Jan Krejcar, Hankův dům, Horák Michal, inoTEX spol. s r.o., Kubíková Jana, Město Dvůr Králové n. L., Ondřej Škoda, René MEDIKUS, Stará lékárna s. r. o., Stránský a Petržík, STROJTEX a. s., TESCO Stores ČR a. s., TRADER s. r. o.
Děkujeme všem, kdo svou pomocí, či finančním darem přispěli ke zdaru večera a umožnili tak získat cca 20.000Kč na vybavení ergoterapeutické dílny pro klienty Domova sv.Josefa!

Ohlasy

JH: Zdravím Radko a Péťo – jste jedničky!!!!CELÁ ARNIKA S VÁMI!!!! Opět jste nezklamaly….jinou zkušenost s Vámi nemáme. Včera to bylo moc hezký, zdařilý, vsadily jste na dobrou kartu – rodiče a děti, krásná atmosféra, prostě bomba… Díky VŠEM za krásnej večer, škoda, že tak brzy v kavárně zavřeli, mohly jsme to ještě probrat u vínečka. Snad příště. Ještě jednou díky nejen za Kč takto získané a nejen za Domov sv. Josefa…

JŠ:Přidávám se ke chválení, Raduš – díky za nápad, zvládly jste to s Petrou na podtrženou 1. Povedl se Vám výběr účinkujících, všichni byli úžasní, nádherná atmosféra….Byla to skvělá příležitost k prezentaci jak DsJ, tak Arniky, třeba jsme tímto někoho oslovili a přidá se k nám. Včera se mnou jela autobusem maminka s prckem z MŠ, který tam účinkoval, oba to taky strašně moc chválili, hlavně prý ta atmosféra, taková milá, lidská…..

JZ: Moc děkuju holkám za krásnou a zajímavou zkušenost a taky moc hezký zážitek. Zvládly jste to skvěle, už se těším na příště. Tak dobře, na příští (jinou) akci…

RS: Čauky Lidičky!!! Chtěla bych Vám všem ještě jednou moc poděkovat – byli jste včera fakt super!!! Bez Vás by to rozhodně nešlo:) Hlavně mocinky díky za pomoc dětmi a u jeviště! Ale prostě všude – bylo to náročný, ale myslím, že jsme to zvládli dobře:)

PP: Takže k benefici – slyšela jsem reakce lidí ze Stacionáře Trutnov, kteří účinkovali s country tancem, ředitelky MŠ a sponzorů, kteří se také přišli někteří podívat a od všech byla jen kladná reakce. Prý se to všem líbilo a dokonce stacík i říkal, že s nimi klidně můžem zase někdy počítat, že si to užili.