„Carmen“ kino

Jana Štěpánová – Prozatímní rekapitulace na nedělní kino : Lenka Fejková , Kristýna Hejduková a řidič, pokud se už nikdo nenajde, tak to do kina i stačí. Problém by asi nastal při event. přesouvání někam na občerstvení, ale to už bude na řidiči, třeba se ještě někdo přihlásí.
Jitka Holcová – Přibude ke kinu ještě Pavlínka – ošetřovatelka. Po novém způsobu mám on-line zamluvené 4 vstupenky/ty se musí 1/4 hodiny před představením vyzvednout, tak to bude OK. Opakuji začátek představení je to odpoledne v 16 hodin!!!! Díky vám všem!!!! Snad se Vám film bude líbit….
Jitka Holcová – Nedělní kino – jedou 4 klienti, takže stačí Lenka a Kristýna. + Zdenda s Pavlínkou. Díky!!!Začátek v 16 hodin, máme rezervaci po internetu, buďte tam prosím min. 15 minut před představením. Díky
Jitka Holcová – Díky za doprovody do kina Lence a Kristýnce. Jaké to bylo??
Jitka Holcová – Beru zpět – prý byl v kině v neděli Zdenda sám s Pavlínkou. Prosím zejména mladé doprovody, aby dali včas vědět, že třeba nemohou. Počítali jsme s vámi. S díky za pochopení, že přihláška je závazná…..
Jana Štěpánová – Jituš, to mě moc mrzí a já měla spíš obavy, že bude o 1 navíc. Měla jsem trochu nutkání jim zavolat, ale jelikož jsem tenhle měsíc už provolala moc a moc – s Líbou a Lenkou řešíme vyúčtování a žádost o dotace pro město, pojištění starých i nových členů, je toho vždycky touhle dobou strašně moc a tak jsem se uklidňovala, že je vše v pořádku a nezavolala, ještě jednou se omlouvám a beru to jako svoji vinu, která se NESMÍ opakovat.
Jitka Holcová – Jani – Tvoje vina to určitě není.