Český rozhlas Hradec Králové

Jana Štěpánová, Dáša Ruščáková a Lenka Prajzlerová byly hosty ve vysílání Českého rozhlasu Hradec Králové. S redaktorkou natočily téměř hodinový pořad o činnosti dobrovolníků.
Pořad byl vysílán v sobotu 5.3.2011 od 17,00 do 18,00 hod.
Jitka Holcová – Zdravím duše spřízněné! Tak jsem se doslechla, že budete mediální hvězdy v éteru Hradeckého rozhlasu tak kdy?????mám sedět u rádia a napjatě poslouchat?Držím palce a fandím!
Lenka Prajzlerová – Vysílat se má v sobotu v 17,00 hod. Moc si od toho neslibuj. Byl to děs běs. Ještě dnes jdou na mě mrákoty.
Jana Štěpánová – Já jenom doufám , že to Ilonka – redaktorka zase tak hezky sestříhá jako na vánoce Copak Dáša, to je profesionálka ,ta mluvila jako kniha, ale my s Lenkou jsme se ty nervozity tak trochu zbavily až ke konci pořadu.
Vendula Marklová – v rozhlase HK to bylo dokonalé, opravdu se Vám to povedlo a smekám před Vámi. Ani vteřinu jsem se neodtrhla od rádia a poslouchala jsem až do konce. Prostě naše hvězdy a třeba ještě někdo přijde a budou se rozšiřovat naše řady.
Líba Flečková – Jo a málem jsem zapomněla poděkovat našim „mediálním hvězdám“ za včerejší vystoupení v rozhlase. Podle mne to bylo super. Redaktorka vždycky jen naťukla, nijak nezasahovala, takže nadšení pro věc z celé relace přímo sálalo! Jen některý historky mi přišly až dost dobrodružný…
Jana Štěpánová – Jé už toho nechte nebo ještě zpychneme, pravda je ,že redaktorka Ilonka to umí perfektně sestříhat a nějak upravit, já měla teď i o vánocích pocit, že to bude hrůza, ale kouzelnice Ilonka umí zázraky ……..