Den D – vyhlášení dobrovolníků roku

V Pardubicích se konalo slavnostní vyhlášení dobrovolníků roku. DsvJ nominoval na ocenění Oldu Štěpána z KA. Vyhlášení oceněných dobrovolníků jsme očekávali s napětím, protože každý rok v historii této akce měla KA svého oceněného zástupce. Tak se stalo i letos. Olda Š. byl oceněn soškou Anděla. Gratulujeme !!! V rodině Štěpánových to je už 3 anděl. Slavnostní večer doprovázel kulturní program ve kterém vystoupili mladí hudebníci i tanečníci. Prožili jsme krásný večer a ocenění Oldy byla milá třešnička na dortu.
Jitka Holcová – Zdravím duše spřízněné Na vědomost se dává…. Ode dneška (2. 3. 2011)) je možné dát hlas nominovanému dobrovolníkovi za Domov sv. Josefa – Oldovi Štěpánovi na odkazu http://www.den-d.eu/navrzene-nominace/ Hlasovat můžete do 18.3. a ocenění proběhne na Gala večeru Den D v Sukově síni v Pardubicích dne 7. dubna /čtvrtek/ v 17 hodin.
Opravuji HLASOVAT SE MŮŽE AŽ od 18. 3. – 6. 4. sorry
Jitka Holcová – Co se týká zítřka – KDO POJEDE FANDIT???? Pardubice, Sukova síň, začátek v 18.00 hodin. Oldovi držím palce. Večer si hezky užijte.
Lenka Prajzlerová – nezapomeňte na slavnosti fotit, nemámě žádné fotky s večerů D, což je velká škoda. Vždy je musíme převzít někde z jiného webu, nebo tisku.
Jitka Holcová – Tak už jste to slyšely/i/???????????? Na vědomost se dává, že Arnika má o anděla víc Zásluhou Oldy Štěpána Včera bylo na gala večeru 35 nominovaným rozdáno /čekám ještě na tiskovou zprávu jestli neříkám bludy /- myslím 17 andělů a Olda byl mezi nimi za Domov sv. Josefa gratulujeme a děkujeme ještě jednou za jeho práci pro naše lidičky. Ještě jeden odkaz kde je záznam o čtvrtečním Dnu D.
Péťa Punnerová – GRATULUJI Anděl je plně zasloužen
Radka Stránská – Také se všichni tři přidáváme ke gratulantům!!!! Jen tak dál,
Jana Štěpánová – Ahojky zdravím a děkuji gratulantům za Oldu , on tímto způsobem zatím nekomunikuje, tak mu dělám osobní sekretářku.