Devítka na Šrámkově statku

Devítka na Šrámkově statku

5. srpna 2022, koncert kapely Devítka, Šrámkův statek Piletice

Piletické páteční večery už pevně zakotvily v kalendáři akcí Domova sv. Josefa. V krásném prostředí Šrámkova statku se hraje příjemná hudba, nechybí občerstovna, WC jsou bezbariérová. Co víc si může člověk přát?
Tentokrát jsem na Devítku vzala svoji kamarádku Alenku. U pokladny před vstupem do jeviště si nás odchytila naše zbrusu nová dobrovolnice MartinaK se svojí dcerou KatkouK, již brzy taky zbrusu novou dobrovolnicí. Než přijela dodávka z Žirče, trochu jsme se oťukávaly, protože jsme se viděly poprvé. Jakmile jsme byly vpuštěny, Martina s Katkou se hned aktivně zapojily a pozadu nezůstala ani Alenka. Takže jsme byly na klienty čtyři a šlo nám to jedna radost.
Celá akce proběhla bez závad, nezmokli jsme jako vloni, i když v dáli bouřilo. Devítka se s námi přišla po představení vyfotit, nad čímž plesalo moje srdce jejich skalní fanynky. Prostě takový příjemný letní, i když velice horký, večer. Těším se zase za rok.
Naše dvě nové dobrovolnice jsou nejen fajn holky, ale hlavně se obě umí postavit ke klientům, jsou aktivní a já jsem šťastná, že si k nám našly cestičku.

MarcelaS

foto ZDE