26. 9. 2017 – V Domově sv. Josefa se tradičně vítal pan Podzim :)

Přidáno 28.9.2017

Katka K připravila skvělé soutěže a postarala se o krásnou výzdobu, Jana Š s sebou přivláčela spoustu nádobí, surovin a friťák a zadělala na langoše a my všichni ostatní jsme se motali kolem a pomáhali.

Klienti byli při soutěžích aktivní a překvapovali nás svými vědomostmi. Po zábavě pak přišly na řadu zmíněné proslulé Janiny langoše. Jejich příprava se sice trochu protáhla, protože smažení chce svůj čas, ale vytrvali jsme a byli jsme luxusně odměněni, protože to byly langoše nejlepší na světě. Opravdu!

Při čekání na langoše, které tak nádherně provoněly celý prostor, jsme všichni uzobávali věnečky od Janičky a jednohubky a preclíčky z Nové Paky (od Marušky a Evy)… Jitka H z DSJ nám, dobrovolníkům, jako poděkování rozdala na talířcích zákusky a uvařila kafíčko. Klienti od nás dostali za soutěžení mňamózní čokoládu geisha a podzimní jablíčko od Katky a nakonec čokoládky zbyly i pro nás z Arniky. Chuťové pohárky si prostě přišly na své.

Klientů i dobrovolníků se sešlo hodně a bylo to moc příjemné odpoledne. Děkujeme i ošetřovatelům za vlídné přijetí a pomoc.

Všechno se to událo 26. září LP 2017

Fotky ZDE