Hráči

doprovod klientů DsvJ na divadelní přdstavení v Hankově domě
Jitka Holcová – Ještě jednou…koukala jsem na pondělní divadlo/už! v ponděllí/ a je tam pro 6 klientů jen jedna dobrovolnice….prosím prosím přihlašte se v divadle hraje Michal Dlouhý a to je fešák.
Jana Štěpánová – Tak takhle špatně snad jestě nebylo Doufám,že zase bude líp, mám toho teď nějak víc v práci i doma a tak se stane,že nejsem moc v obraze a chudák Jituš pak volá SOS.Tak volala i dnes dopol., ze 6ti doprovodů je na dnešní divadlo jenom 1 a od nás nikdo nemůže . V 17.15 jsem jí konečně mohla zavolat,že jich už je 5 a malá naděje na 6tý, ale volala jsem všem, kdo jenom trochu připadal v úvahu, kolegyně z práce ,příbuzné,známé… Takže půjde Jituška Š.a ta dává ještě tu malou naději, potom maminka Vendulky,dále paní Hornychová a uprosila jsem Adélku Bopkovou s mamkou, všem Arnika posílá velký dík.
Jitka Holcová – Děkuji nejdříve Janičce za telefonní ústřednu /to se nedoplatíš / taky jsem se snažila, ale marně,pak za přítomnost dobrovolníků!!!!Snad bylo všechno OK a nakonec vše dobře dopadlo…DÍKY VÁM.VŠEM!!!!