„Hurá do města!“

doprovod klientů DSJ (8dob.)

Sluníčko svítí, kostel odbíjí půl třetí a na parkoviště u Dostaveníčka se řítí první várka klientů z Domova sv. Josefa, jimž jsme my jako dobrovolnice slíbily doprovod při jejich toulkách nepřístupnými obchody. Za necelou hodinku je tu i druhá várka a my můžeme vyrazit. S Pepínem jsme nejprve navštívili jeden místní šamanský krámek, kde se mu zalíbily korálky…všem se jimi pak chlubil…no pak jsme opustili Šárku s jejím doprovodem a jeli zabrat místa do naší oblíbené hospůdky U Slunce. Naše oblíbená místečka však již byla zabrána, a tak jsme se postupně rozmístili po celé zahrádce…Malinko jsme jim zamíchali stoly, popletli hlavy s objednávkami, ale nakonec se vše vydařilo tak jak mělo – všichni měli to co si jejich srdíčko přálo…To vše hlavně díky obětavému personálu. Před pátou hodinou jsme se rozloučili s první várkou a nadále vesele rozjímali pod „majestátným sluncem“. Objednali jsme si další kolo, nyní však spíše už zahřívajících tekutin, přeci jen už se trochu připozdilo a čekali jsme na Lukáše až se vrátí pro zbytek. Myslím, že se nám toto odpoledne velmi vydařilo a brzy to zase budeme moci zopakovat.

Radka

Jitka: Klienti jsou po včerejších nákupech nadšení a chtěli by jezdit každý týden, jak mi dnes řekli. Zvlášť Pepino říkal, že Vám zas něco napíše, jak jste fajn…./co tam s nima děláte?

Co bychom dělali? – Těšíme se!!! – Jeden důkaz za všechny:

Jíťa Baudischova: Zdravím!!!!!!!!! tak konečně už jsem zase doma aspoň na chvíli, dneska ještě zmizím na tři dny , ale pak už se můžu konečně účastnit akcí. Strašně se těším, už mi to chybělo. Na nějaké už jsem se přihlásila, tak jestli bude potřeba, půjdu ……mějte se krásně…

Jana Štěpánová: Milá Jituško,to víš kdo umí ten umí, mně se ty nákupy také začínají moc líbit, mívají totiž moc příjemný konec. Pepíno nebo i ostatní ať se ozvou se svými zážitky,budeme moc rádi.

L.F.