Hurá do města

Jitka Holcová – Zdravím duše spřízněné Přeji Vám hezké léto a když ho budete trávit částečně s našimi klienty, budeme rádi Dávám na web nové akce. Zároveň Vás zvu jménem organizátorů na naší největší prezentační a benefiční akci 23. 7. Pošlu čestné vstupenky. Program najdete na našich stránkách.
Jitka Holcová – Zdravím duše spřízněné. Na koncertě Iva Jahelky bylo krásně. Zítřejší nákupy: pojede 12 klientů, a vy jste přihlášeni ve velkém počtu 8 + řidič – za což vám velmi děkuji! Sraz bude u Kauflandu, jede se samo dvakrát Rezervaci U Slunce udělám. Děkujeme!!!
Lenka Prajzlerová – I když nejsem příznivec nákupů, myslím, že se mi ty dnešní až na ten nervy drásající závěr docela vydařily. Paní, kterou jsem doprovázela byla milá a pohodová , takže jsme zvládly nákupy celkem dobře. Problém nastal při cestě z Kauflandu ke Slunci. Neprozřetelně jsem slíbila, že k mé klientce přiberu na cestu ještě klientku „Al“. Obě měly elektrické vozíky tak proč ne. To jsem ale netušila, že způsobíme kolaps už v tak přetížené dopravě. Na přechodu moje klientka v pohodě přejela a kouknu, kde je Al a ona ještě ani nevyrazila na silnici. Mezi tím se vytvořila kolona u které jsem neviděla konec ani v jednom směru. Řidiči měli určitě radost. Jeden vozík na jednom chodníku, uprostřed silnice já a na druhém chodníku váhající Al, jestli vjet na silnici nebo ne. Tak jsem k Al. doběhla a klikatě (neumím elektrický vozík řídit) jsem ji převezla na druhou stranu. Během přechodu Al jsem jistě zase o něco zešedivěla. Pomalu nejistě jedoucí Al. jsem nakonec zanechala v Roosveltově ul. a došla se svojí klientkou pro posilu ke Slunci. Naštěstí se zde našla profesionálka, která se Al ujala. Konečně jsem si oddechla, že se obě klientky dostaly ke Slunci v pořádku. Ještě jsem udělala pár fotek.
KatkaK – Věřím, že ti bylo pěkně horko, ale zvládla jsi to a to je hlavní. Řidiči stejně jako ostatní občané mají být trpěliví, tím není třeba se znervózňovat. Já jsme ocenila paní pokladní v Kauflandu. Moje klientka je v placení soběstačná, jen jí to jde trochu pomaleji. Paní pokladní ani náznakem neprojevila netrpělivost. A dva mladíci U Slunce, co nám pomohli dostat vozík zadním polozarostlým vchodem – taky milí. A my jsme se tam otočily, zjistily, že nahoře nikdo nesedí a že bychom tam byly samy a už jsme se zase hrabaly ven…..taktně jsme ale počkaly, až mladíci odejdou, abychom nepůsobily jako dvě ženský, co nevědí, co chtějí. Dnešní nákupy, myslím si, můžeme uzavřít jako podařenou akci. A tobě, Lenko, díky za fotky.
Jitka Holcová – Koukám na ty dramatické nákupy:-( Nojo, když jedou také davy, že? Ale jste šikovné a umíte si poradit. DĚKUJU VŠEM – omlouvám se, že nebudu jmenovat kuli úspoře času- V pátek je další výlet na koncert Věry Špinarové – doprovody potřeba nebudou, zvládnou to 3 lidi od nás. A také musím vybírat za cestu ze včerejška od 13 lidí a je před Anenskými. Srdečně zvu!!!! Dostaly všichni čestnou vstupenku? Kdo ne, ať se přihlásí! Plakát pošlu na mail Janičce a Lence a Jitce. Program je i na našem webu. Těším se na setkání s vámi a děkuji!