Hurá do města

Jitka Holcová – Zdravím duše spřízněné a volám SOS Zítra by klienti prosili doprovody na nákupy. Jede jich 6. Zatím nikdo není přihlášen, tak to je asi problém. Prosím ozvěte se, když tak to ještě odvoláme. Jsem ještě tento týden doma. Díky!!!
Jana Štěpánová – Tak zatím jsme 3 – Jani F., Věruška H. a já. Ještě se pokouším někoho sehnat, ale je to nějak čím dál horší.!!!!! Ach jo.
Jitka Holcová – Čím dál tím víc vás zaměstnáváme. Já vím. Jani, DÍKY MOC, Jani F. díky, Věruško H. díky!
Jitka Holcová – Bohužel mi dnes Míša /dělá práci za mě/ oznámila, že na nákupy se přihlásilo 7 lidiček!!! 4 električáky a 3 mechaničáky. Co s tím? Mám to zrušit, nebo zredukovat? Prosím poraďte, díky! Docela prekérka.
Jana Štěpánová – Stále hledám, ale nikdo zatím nepřibyl.Teoreticky se to zvládnout ve čtyřech dá, prakticky hodně záleží na tom, jak moc a co chtějí „lidičky“ nakupovat. Minule jsem měla 2 děvčata, která chtěla nakupovat moc.
Jitka Holcová – Jsi hodná, Jani to já právě taky nevím, jsem tu odříznutá. Jen mohu dedukovat – jede Pepino, ten asi zeleninu a dál nevím…Míša spodní prádlo – ta mi psala. Je to těžký, já vím….Mám to nějak zredukovat??? Mohla bych zavolat Míše, ať jeden nebo dva zůstanou doma….dej prosím vědět. díky!
Jana Štěpánová – Mám další doprovod, to zvládneme
Jitka Holcová – Tak jak to nakonec dopadlo???? Kde jste sehnali ten poslední? Jste prostě skvělí. Myslela jsem na vás. ÚPLNĚ VŠEM PATŘÍ UPŘÍMNÝ A VELKÝ DÍK
Jana Štěpánová – Nákupy dopadly výborně, bylo nás 5 na 7 a tak jsme se dohodli, kdo chce nakupovat méně a kdo více a podle toho lidičky „spárovali“. U Slunce jsme se postupně scházeli a vypadalo to, že všichni spokojení. Poslední sehnaný doprovod byla Mirečka Kněžourová – kolegyně z práce a vypadá to, že se k nám přidá
Jitka Holcová – Super zprávy! Jak jinak – Arnika je stejně nejlepšíííííííí…!!!!!! DÍKY MOC. Díky všem za organizaci pohodových nákupů.
Jitka Šlemrová – Mrzí mě, že jsem se nemohla taky přidat. Jen jsem z auta viděla, jak se někteří přesunují ke Kauflandu. Já upalovala k lékaři a nestihla jsem se pak už ani stavit na pozdrav ke Slunci