Hurá do města

doprovod klientů na nákupy (3dobr.)
Jitka Holcová – Zdravím duše spřízněné po delší době Už se nám blíží první akcička nového roku Hurá do města a to už zítra! Pojede plné auto tedy 6, 3 elektrické a 3 mechanické. Pojedeme do Tesca! Sraz asi 14.10 – 14.15 hodin. Díky všem!!!
Péťa Tak jsme to dnes, vlastně už včera, zvládli. Nakonec přijeli jen 4 lidičky a na ně nás bylo, díky Zdendovi, akorát. S Pavlem jsme zvládli nákupy v Tescu velmi rychle (měl vymyšleny pouze 2 věci, za kterými si „šel“ přímo, a proto jsme se nikde nezdržovali, a pak nezbývalo nic jiného než jen čekat na zbytek týmu . V Tescu to opravdu není nikdy na dlouho a proto jsme, již o jednu dobrovolnici slabší, vyrazili směr Slunce (kam také jinam, že?). Jsem ráda, že se zde Pavlovi podařilo sejít se s bývalou dobrovolnicí a kamarádkou a tím oživit dobré vzpomínky . Od Slunce jsem ale také musela odejít dříve a proto doufám, že se to tam zvládlo v pořádku. Myslím, že to bylo hezky strávené odpoledne.
Jitka Holcová Děkuji Pétě Punnerové., Janě Hlavaté a Janě Štěpánové za „hezky strávené odpoledene“ jak píše Péťa Pan Boruta – klient z Přerova to okomentoval jako FANTASTICKÉ Díky i pohodářovi Zdendovi, bez něj by to taky nešlo Prostě VŠEM