Hurá do města

Jitka Holcová – Zítřejší nákupy. Mám 8 zájemců, ale jestli nepojede výtah na socu /předěláváme velký výtah a máme provizorní plošinu pro lidi na socu v přízemí/ tak pojede jen 5. Budeme doufat, že to spraví. SRAZ BUDE U TESCA před půl třetí.Počítám s Janičkou Štěpánovou, Petrou Hradeckou, Naďou Hákovou, Soňou Vachkovou, Katkou Krobotovou. Pojede Lukáš jako řidič. Mrzí mě, že nemohu sdělit přesný číslo, Ale snad by se to zajistilo i takto. Ráno se ozvu, mají přijet to opravit. Budeme doufat! Tak by to bylo 8 klientů na 6 doprovodů. díky!
Jana Štěpánová – Dobře, kéž by to dopadlo,bude nás dost. Máme ještě ty studenty.

Lenka Prajzlerová – ještě se hlásí Jana Fiřtová, pokud by byla změna a nebyla potřeba tak ji prosím Jano zavolej. Nebudu na internetu a ona také ne. .
Jitka Holcová – Výtah – plošina je spravena!!!! Takže pojede 8 klientů pojede se nadvakrát – sraz prosím u Tesca, dle přání klientů….DĚKUJI PŘEDEM VŠEM níže uvedeným a navíc prý ještě přijde paní Hornychová a nově mladé posily – studentky. Hurá!! Děkuji ještě jednou, jsem ráda, že se Arnika omlazuje .
Jitka Holcová – První várku lze očekávat tak 14.15 hodin a druhou asi za 30 – 40 min. poté……. .
Jitka Holcová – Upřímný dík všem ale fakt od srdce všem za včerejší zdařilé takřka masové nákupy Taková účast!!!! Děkuji Janičce – šéfce, Katce, nové koordinátorce, Petře Hradecké až z Opočna! nové Janě Fiřtové, Nadě Hákové a paní Hornychové a nesmím zapomenout ani na Soňu!! Obdivuju a jsem ráda za klienty že to vypadá nadějně s novými členy do budoucna. Děkujeme.
Jitka Holcová – Zdravím duše spřízněné Do záložky PŘIPRAVUJE SE jsem vložila akcičky na duben – prosím o Váš čas…. .