Hurá do města

Jitka Holcová – Prosím ještě dva dobrovolníky na zítřejší nákupy. Sraz bude U Slunce v 14.20 a pak se uvidí. Zamluvím tam 6 míst pro vozíčkáře i doprovody. Díky
Terka – Sháním seč mi síly stačí! Už jsem zlanařila jednu kamarádku a snad zítra ve škole umluvím další, jinak bychom to hold useli zvlaádnout jinak. Doboru noc:)
Jana Štěpánová – Já taky sháním , Lenka hlídá a ještě dá vědět, ostatní nemohou. Včera se mě podařilo umluvit Oldu, ale teď volal, že zůstává v posteli, je pravda, že večer se mohl ukýchat…….A co to počasí, ještě se musíme domluvit. Pochvala Terezce,jen tak dál.
Petra Punnerová – tak si troufnu říci že se včerejší nákupy i přes nepřízeň počasí vydařily. S Alici jsme brzy sehnaly vše, co chtěla a tak jsme byly dokonce i jako první U Slunce. A co napsat na závěr? Není nic lepšího, než když se sejdou prima lidi. Takže všem děkuju – doprovodům i klientům – mám vás rada a těším se na příště.
Jitka Holcová – Díky Peťo!! to ráda čtu a slyším! Díky Tobě, Janičce,Terce a její kámošce, Lence a Lukášovi! Děláte našim klientům pomyšlení! Díky za ně!