Hurá do města

doprovod klientů DsvJ na nákupech (5dobr.)
Jitka Holcová – Jen připomínám, že v úterý jsou už nákupy. Nastoupil nám na trvalé oddělení po Mírovi Štěpánovi nový klient pan Rabas. Prosil mě, zda bych mu nezařídila doprovod – potřeboval by do České spořitelny. Šel by prosím někdo s ním??? Zatím mám 3 lidičky. Hezký Tříkrálový víkend.
Jana Štěpánová – S panem Rabasem klidně půjdu, ale nevím jak je to tam s bezbariérovostí
Péťa Punnerová – bezbariérovost je v ČS naprd…..samý schody a výtah žádný (teda předpokládám – už jsem tam dlouho nebyla – je to stará budova).
Radka Stránská – Zdravím všechny…chci se zeptat – vypadá to, že taky dorazím na Nákupy, ale chci se zeptat,jak to je, když bude hnusně, pršet a tak? Sraz je pokaždé U Slunce? Díky za odpověď…
Péťa Punnerová – To je skvělý . Sraz je vždycky U Slunce (pokud se třeba nerozhodneme, že se jde do Tesca apod. – což v tomto případě není . Někdy se opravdu vydáme do krámů i v dešti, ale je to podle toho, jestli mají z DSJ pláštěnky…. Ale snad bude rozumný počasí.
Radka Stránská – Ok, díky teta za odpověď…budu ve dvě U Slunce i s pláštěnkou…:-D Jitka Holcová – Bezva! Díky – je vás dost, že? Jede 6 klientů, 3 električáky a 3 mechaničáky. Počítám s Péťou, Janou Š., Katkou K. a Radkou. Pomůže určitě i Zdenda srandista. Pan Rabas by prosil někoho do Spořitelny. Díky předem!!Ať vám moc neprší – raděj pošlu pláštěnky….
Jana Štěpánová – Chtěla jsem volat posilu, zda nemůže švagrová, ale dle tel. sdělení Jitušky se 1 klient odhlásil, takže budeme 5 na 5, což je ideální.
Jitka Holcová – Děkuji za klienty za včerejší nákupy!! Byla schůzka s klienty a tam se ještě přihlásila paní Suchánková…ale dobře to dopadlo – teď jsem se vrátila od klientů a byli nadmíru spokojeni!!Díky!!
Péťa Punnerová – Jediný co, tak by je chtělo příště upozornit, aby si vzali teplejší oblečení – byli docela na lehko, protože počítali s nákupem v obchoďáku (Tesco).Jitka Holcová – Tak to mě mrzí, ale o Tescu nepadla řeč.