Hurá do města

doprovod klientů DsvJ na nákupech (5dobr.)
Jitka Holcová – Zdravím duše spřízněné V úterý se nám blíží nákupy. Zatím i s řidičem Lukášem 4:6 – nepřidá se prosím ještě někdo?? Ale horší to bude s tou bílou nadílkou…takhle by to bylo asi jen do hospůdky na punč snad se to ještě do úterka nějak „vystříbří“….
Lenka Prajzlerová – šla bych ráda, ale situace je komplikovaná, teď ve čtvrtek jsem měla na odpoledne vyjednané volno, že půjdu do DD na karneval (vždy tam přivedu i nevidomého Kosťu) a ve středu večer jsem se dověděla že není kdo by došel do školky pro Tomáška. Takže nemůžu nic slíbit.
Jitka Holcová – Zdravím a děkuji všem, kteří se chystají na nákupy s našimi. Sraz uděláme tedy u Tesca. Jede 6 klientů a vás je s Lukášem kolik? Počítám s Janičkou Š., Terkou, Katkou Peterovou a ??? nějak se nám to rozpadlo ale SRAZ U TESCA asi ve 14.15 – 20 minut.
Jana Štěpánová – Zatím u mě nic nového a tedˇ už nebudu mít čas shánět , odjíždíme měřit děti do Suchovršic. Petruš, nevím jak to čte Terezka, ale třeba by nějakého kamaráda sehnala, kdyby to věděla.
Jana Štěpánová – Na zítra mám zatím ještě Katku P. Švagrová ani Lenka nemohou. Sháním dál.
Péťa Punnerová – omlouvám se, ale nakonec nedorazím…odvykla jsem si díky dovolený na noční a zítra mám 2. po sobě (což jsem si neuvědomila) a asi bych pak při ní nebyla k „použití“, takže se před ní budu muset zítra vyspat – už teď sháním náhradu a budu v tom pokračovat, tak se mi snad poštěstí ….. nerada to komplikuju.
Jitka Šlemrová – Mrzí mě to, ale ty nákupy fakt nestíhám, teď jsem navíc v zajetí daní, tak všechny pozdravujte, dorazím až do divadla.
Jitka Holcová – Zdravím a prosím… zítra nákupy!! Pan Rabas – trvalý klient potřebuje pro své zaměstnání v bufetu DSJ nějaký dokument z České spořitelny – prosím o doprovod. Stav zůstal nezměněn, 6 klientů na 4 doprovody. Zbývá upřesnit kde se sejdeme. Navrhuji obchoďák – Tesco nebo Kaufland. Dám vědět. Sněhu snad trochu ubylo…
Jitka Holcová – Zdravím a děkuji všem, kteří se chystají na nákupy s našimi. Sraz uděláme tedy u Tesca. Jede 6 klientů a vás je s Lukášem kolik?Počítám s Janičkou Š., Terkou, Katkou Peterovou a??? nějak se nám to rozpadlo ale SRAZ U TESCA asi ve 14.15 – 20 minut.
Jana Štěpánová – Tentokrát to bylo FAKT hodně náročný. .Velkou pochvalu si zaslouží Katka P. .hlavně za úžasný nápad a jeho okamžitou realizaci – běžet pro potřebný materiál do Diakonie, kde nám velmi ochotně vyšli vstříc a tím nám moc a moc pomohli. Do Diakonie jsem volala a moc za nás poděkovala a děkuji jim ještě touto cestou . Velkou pochvalu zaslouží i Lukáš , ochotně převzal“ štafetu „a jeho svaly a zkušenosti se moc hodily. Ale konec dobrý všechno dobré , po 17 hod., pro mě přijel Olda a zastihl nás všechny v dobré náladě pochutnávající si na hranolkách nebo bramboráčkách, nechybělo ani to malé pivečko. Tašky plné nákupů, od zeleniny , ovoce až po různé halenky, trička, kalhoty, čekaly na naložení do auta…..takže příští měsíc vyrážíme znovu.
Jitka Holcová – Děkuju moc a moc za včerejší nákupy. Něco jsem zaslechla o nehodě . Jani, moc díky!! Vím, že jsi ještě zajišťovala i jiná rozmarná přání ve svém volnu…