Hurá do města

Doprovod klientů na nákupy (3 dobr. Katka a Šárka K, LP)
Jitka Holcová – Přeji Vám všem, duším spřízněným RADOSTNÉ VELIKONOCE. V pátek budu mít náhradní volno, pak je v pondělí svátek a v úterý jsou hned NÁKUP. Samo, že je plno a mám tu až 7 lidí na nákupy! Prosím, kdo je doprovodí?
A hned poté je koncert Spiritál Kvintetu v Červeném Kostelci. Tam je také plno….omlouvám se, že to takhle vyšlo za sebou….Kdybych někoho sehnala, přímo v ČK, ozvu se.
Jana Štěpánová – Přeju všem co nejkrásnější svátky jara.
Jitka Šlemrová – Moc mě mrzí, že mi to teď nějak nevychází, prostě konec daní je náročný. Snad už bude líp. Všechny zdravím a krásné velikonoce!
Jana Štěpánová – NÁKUPY V OHROŽENÍ !!! Moc prosím, kdo můžete .Ještě jsme nikdy nemuseli žádnou akci odvolat pro nedostatek doprovodů, ale tentokrát to zatím moc dobře nevypadá My máme příjem dětí až do večera, takže já opravdu nemůžu, ale budu shánět a doufat.
Jana Štěpánová – Už nemám komu zavolat, volala jsem všem kdo by připadal jenom trochu v úvahu, švagrové – ta už je jednou nohou v Americe, Dáše R. ta je oběma v Bratislavě, Jitka hlídá, Terezka se musí učit, ale to fakt musí když maturuje, Katce se nemohu dovolat, tak jsem jí napsala SOS SMS, co kdyby náhodou atd. atd…..tak si dám v práci na 1 a 1/2 hod. pauzu, dopsat hlášení mohu večer a alespoň na nákupy dorazím, tak to snad nějak zvládneme.
Katka K. – Vezmu s sebou dceru Šárku – byl se mnou na vánočním setkání.
Jana Štěpánová – Ahoj Katko, to je supr zpráva, na dceru se pamatuju, velmi příjemná slečna, to se klienti – pánové asi poperou
Lenka Prajzlerová – Kde jste se nám ztratili všichni dobrovolníci? Pokud vím v nejbližší době (řádově několika měsíců) nebude mít čas na akce Jana Hlavatá. A co ostatní Marta Š. s přítelem se už neohlásila několik měsíců. Zbývající studenti (moc jich už také nemáme) finišují ve škole, takže jsou v současné době také mimo hru. Mám dojem, že už zbyla jenom Jana Š,(šéfka), Jitka Š, Katka K., Radka, Líba F. st., Jana Č., Jitka H, Iva, Stejskalovi, sporadicky Péťa a Vendula. To je opravdu málo. Má někdo nějaký nápad jak přilákat další dobrovolníky? Po 10 letech činnosti vypadá že je KA v krizi, což by byla velká škoda. Město nám přikleplo nějaké peníze, takže v aktivitu KA věří.
Jitka Holcová -Zdravím po Velikonocích.
Dnešní nákupy – volala jsem ke Slunci, je tam zarezervováno 6 míst pro vozíčkáře a doprovody. Počítám s Katkou Krobotovou ve dvou/díky / a Lenkou Prajzlerovou. To jsou 3 + Zdenda řidič jsou 4 a jede 6 klientů. Tak to by se dalo eventuálně zvládnout, když jsou minimálně 2 električáky, ne? Bylo by lepší, kdyby se ještě někdo na posl. chvíli přihlásil….. sraz U Slunce kolem 14.15hodin. díky!
Lenka Prajzlerová – V úterý jsme absolvovali s klienty D.sv.J. další akci Hurá do města nebo Hurá ke Slunci? Díky Katce s dcerou Šárkou a Zdendovi z Dsv.J. se nám podařilo úspěšně absolvovat dnešní nákupy. Katka a Šárka si obětavě vzaly ženy, které chtěly nakupovat ve městě a já se Zdendou jsme se vydali, k mé velké úlevě do Kauflandu. Z nakupování a běhání po obchodech mám totiž panickou hrůzu. Zdenda si vzal na starost 2 klienty s električáky a já pani na mechaničáku. Pavel M. se o sebe postaral sám. Počasí nám přálo, posezení U Slunce bylo příjemné, co více si můžeme přát?
Katka – Když to tak čtu – s kým byl vlastně Pavel Mrština? Se Zdendou?
Jana Štěpánová – Pokud jsem měla dobré informace, tak měl mít svůj doprovod. Já byla opravdu ve 14. hod. připravená, že vypomůžu,ale zavolal Olda, že mu říkala Jituš, že to není potřeba děvčata a Zdendo velké díky za Arniku
Lenka Prajzlerová – Pavel M. byl u lékaře, k ordinaci jsem ho odvezla a zpátky měl domluveno, že zavolá Zdendu . Ke Slunci to měl kousek tak přijel ( i když na mechaničáku) sám. Doprovod měl mít Pavel B., ale ten mu na poslední chvíli účast odřekl. , protože měl električák tak s Pepinem také na električáku byli se Zdendou v Kauflandu. Jako doprovod jsme byli tři dobrovolnice a Zdenda z DsvJ na 5+1 klientů. Díky Pavlu M. že nejel do města jsme to zvládli i bez Tebe Jano. Jinak bych volala SOS . Bylo to o fous, ale dobrý.
Jana Štěpánová – Teda Leni, moc moudrá z toho nejsem , ale když dobrý, tak dobrý.
Lenka Prajzlerová – Pěkně jsem to zamotala co?
Pavel M. byl u lékaře, kam jsem ho odvezla a vrátila se zpět k autu. On přijel potom ke Slunci sám takže žádný doprovod neměl.
Katka + 1 klientka, Šárka + 1 klientka, já + 1 klientka Jarka, Zdenda + klient Pavel B. a + klient Pepino.
Jitka Holcová – Hezké počtení to je.. DÍKY VÁM VŠEM Klienti přijeli spokojeni