Hurá do města

Jitka Holcová – Ještě k nákupům – pojedou od nás davy 10 lidiček, díky Vaší obětavosti. Během včerejšího odpoledne přibyli 2 dobrovolníci, přestávám mít přehled myslím, že skóre je na 10 klientů 8 dobrovolníků a to je obdivuhodné díky Vaší „představené“ První várka vyjede ve 3/4 na 2, sraz U Slunce, je tam zamluvené i rezervé. Díky vám všem a přeju pohodové odpoledne.
Jana Štěpánová – Mělo by nás být nejméně 9, ale mám trochu strach,aby tam klienti nebyli moc brzo. Sraz míváme kolem čtvrt na tři a ten jsme neměnili .
Jitka Holcová – Zítřejší nákupy jsou parádně bohatě obsazené: díky Katko Krobotová /Wilda Trauške potřebuje do Komerčky založit účet, Jitko Šlemrová, manželé Šediví, Katko Peterová a nejvíc Jani Štěpánová. Pojede Zdenda smíšek. Všem děkuji a přeji pohodu velkoměsta Královédvorského . Ke Slunci zavolám o rezervaci na nějaký ten pohárek
Lenka Prajzlerová – Máme pár fotek z akce Hurá do města
Jitka Holcová – Milé Arničačky i neArničačky – patří Vám velký dík za včerejší hojnou účast, opravdu rekordní za nákupy našich klientů… Jste fakt obětaví a my si toho moc vážíme.