Hurá do města

Jana Čejpová – Přihlásila jsem se na nákupy v pátek 16.11. a zatím i do Kuksu:) Budu se těšit!
Jana Štěpánová – Milá Janičko, díky moc, v pátek na nákupech bychom se měly vidět, těším se že Vás konečně poznám osobně.
Jitka Holcová – děkuji za hojnost dobrovolníků. Zítra počítáme s Janou Š., Nikol K., Janou Čejpovou, Katkou Peterovou, Katkou Krobotovou, a Zdendou řidičem. Tím pádem je skóre 7 klientů na 6 doprovodů počítaje Zdendu. Poměr električáků ku mechaničáků 2 : 5. Sraz jako vždy U Slunce asi 14.20 hod. A děkujeme!!!!!
Jana Štěpánová – Mám příslib dalšího doprovodu, je to Zdeni Heřmanská, takže by nás mělo být 7 na 7.
Jana Štěpánová – Nepodívala jsem se na „připravuje se“,tam bohužel píše Jani Č, že je nemocná, přejeme brzké uzdravení a stav je opět 7 ku 6, tak sháníme dál.
Jana Štěpánová – Před chvilkou jsem mluvila s Lenkou P., zítra půjde. Tak snad to bude 7 na 7.
Lenka Prajzlerová – Protože jsem nebyla v patřičné formě máme z dnešního městajenom 3 fotky, škoda příště se polepším
Jana Štěpánová – Troufám si tvrdit, že včerejší nákupy dopadly opět dobře, scházeli jsme se postupně u „Sluníčka “ a všichni klienti vypadali spokojeně. Bylo nás se Zdendou 7 ku 7, takže ideální stav. Pro statistiku dám“ do kupy“ jména :Katka K.,Katka P.,Nicol K., Zdeni H.,Lenka P.,Jana Š a Zdenda řidič. Po dlouhé době se na nákupy vypravila i klientka Maruška a jelikož jsme kámošky, tak jsme jely spolu. Nejdříve jsme zajely do nákupního centra „Alenka „,kde se kolem nás v jednu chvíli „motaly “ tři prodavačky najednou. Bylo vidět jejich snahu, ne za každou cenu prodat, ale maximálně vyhovět přáním Marušky a tak sháněly, přehrabovaly, nosily a ukazovaly spoustu věcí. Maruška byla nadmíru spokojená a tak jsme se s plnou taškou vydaly do asi poslední klasické prodejny pánského prádla ve městě. I tady jsme dobře nakoupily kvalitní dárky pro syny, takže super.
Jitka Holcová – Zdravím duše spřízněné, obětavé, vstřícné a milené. Děkuji za davy k ruce našim nákupů chtivých klientek a klientovi. Jste prostě sehraní a já obdivuju, děkuju za ně. Díky Jani za příspěvek a Lenko i za fota. Dnes jsem byla vybírat a mlaskavé pochvalné vyjádření, že jsem jim dělaly, co jste na očích viděly /i Zdenda/. Necháme vás chvilku vydechnout – ale jen do soboty, kdy se chystáme zase na Kuks ….díky!!!!!!!!!!!!!!!