Hurá do města

Jitka Holcová – Sotva poděkuju, už zase otravuju Zítra jsou nákupy. Vezmu jen 6 klientů, z toho dva choďaví,a asi 2 električáky jede Zdenda – takže jestli dobře počítám, jsou třeba od vás asi 3 doprovody, co myslíte? Jedna klientka je nesvéprávná, potřebuje dohled, aby neutrácela za blbosti…. Přemýšlím, kde dáme sraz, asi půjdeme spíš k Vietnamcům a ke Slunci, Tesco nic moc a u Vietnamců máme tu slevičku, že Jani?
Jana Štěpánová – Hurá na zítra už mám 2 další – Katku P. a p. Hornychovou Věru
Jitka Holcová – Máme dva maséry – nebude to už moc????Myslím, že to je takto 6 : 6 – není to velký přepych??Jsou tu šikovní kluci-maséři, 2 přijedou s klienty:-)
Jitka Holcová – Při pohledu z okna a s ohledem na meteorologickou prognózu pojedeme zítra pod jednu střechu – tedy do Tesca….díky za pochopení
Jana Štěpánová – Jituš, s řidičem by to bylo dokonce 7:6.Já bych to uvítala, kdybych nemusela, není mně zrovna nejlíp a mám problém se k Tescu z práce dostat. Ale asi i Katka K.by byla ráda kdyby nebyla potřeba, má toho hodně , chodí na ergo a byla v divadle, tak to ještě zítra doladíme. TO jsou věci, dokonce je víc doprovodů než klientů, to tu už dlouho nebylo
Jitka Holcová – Tak dobře – uděláme rekapitulaci: 2 maséři, Katka Peterová, p. Hornychová Věra, Zdenda řidič a kdo ještě? Na koho jsem zapomněla? Jsou 3 električáky, 2 mechaničáky jeden choďavej – změna…paní, co potřebovala dozor/druhá chodící/, nepojede, má zdr. problémy. Takže Katko a Jani, můžete zůstat doma.
Jitka Holcová – Děkuji především paní Hornychové a Katce Peterové za včerejší pomoc při nákupech Snad bylo vše v pořádku, za chvíli to zjistím při vybírání peněz za cestu….díky!