Hurá do města

tradiční výšlap za nákupy
Lenka Prajzlerová – V úterý se koná Hurá do města a na náměstí v ZUŠ je výstava plastik a reliéfů „Pevná spojení“ autorky Heleny Samohelové. Vstup je bezbarierový, vstupné dobrovolné resp. žádné. Je tam jenom pokladnička nikdo peníze nevybírá. Možná by někdo z klientů DSJ měl zájem se na výstavu podívat.
Jitka Holcová – Prosím, prosím v úterý jsem nákupy, chce jet 10 klientů a z Arniky tu ještě nikdo není. Kolik lidiček mohu vzít??? Díky
Jana Štěpánová – Zatím mám Katku P.., Věrušku H., Zdeni H., já a napsaná je i Katka K., už je to veselejší, to zvládneme, ještě budu shánět dál.
Jitka Holcová – Aktuálně NÁKUPY – chce jet 9 lidí! A paní z Jaroměře Pavlína Holubová nemůže.
Radka Stránská – Tak když by bylo nejhůř tak mi cinkněte, Libor má neschopenku, tak Toma vyzvedne a já bych šla z práce..
Jitka Holcová – Možná budu mít 3 stážistky – potvrdím do 14 hodin.
Jitka Holcová – Ano – jupíííí máme 3 stážistky! Takže počítám: 3 stážistky, Janička Š., Katky K + P, Věra, Zdena a pomůže řidič Zdenda a je to OK DĚKUJEME VŠEM
Jitka Holcová – Děkuji děkuju, děkuju – všem za pohodu při nákupech, za splnění všech přání spokojenost u všech zúčastněných. Koukám do kalendáře na listopad a nevadilo by, kdyby nákupy byly už 5. 11. ??
Příští týden pak 14.11. bude divadlo – prý sranda z Klicperova divadla KOULE a tyk by byly dva výjezdy za sebou… Předem díky!