Hurá do města, sraz „U Slunce“

Josef – Kde je možné přihlásit se a získat info na úterý? Josef
Jana Štěpánová – Ahoj, moc zdravím, přihlašujeme se na „připravuje se“. Klikneš pod akci, napíšeš své jméno a vzkaz. To je fajn, že můžeš. Ostatní informace např. ohledně srazu kvůli počasí atd. ještě upřesníme. Jinak, jak jsme si už trochu povídali, přijedou „lidičky,“ my si je rozebereme, nebo oni nás, představíme se a zeptáme co budeme podnikat. Potom už to je zcela v jejich „režii“, my nahrazujeme jejich nohy a při nakupování a posilňování, asi zase „U Sluníčka“,i ruce.
Katka Krobotová (koordinátorka) – Pane Bárto, jsme moc rádi za vaše rozhodnutí. Dobrovolníky formálně přijímám já – prosím, spojte se se mnou mailem kralovedvorskaarnika@seznam.cz, já s vámi domluvím vše potřebné. K.
Jana Štěpánová – Katko, určitě se ozve, je informován, teď nám jenom narychlo pomůže
Jana Štěpánová – Na nakupování téměř nikdy nechybím, ale tentokrát máme posunutý příjem dětí /velikonoce/ na úterý, tak nemůžu. Příjem probíhá od 13 do 16 hod.. Jituška napíše kolik pojede lidiček a budeme ještě shánět. Kdo si to tu čte a mohl by, napište se prosím
Jitka Holcová – Horší budou dnešní nákupy. Přihlášena je jen Jana Fiřtová a teď čtu, že i pan Josef! Super Jelo by jen 6 klientů, i když jsou přihlášeni v počtu 8. Když bude potřeba, pojedu i já Takže jestli dobře počítám, chyběli by 2 – 3 doprovody. Díky!
Josef – Ve 14,20 budu před restaurací „U Slunce“.
Jitka Holcová – Poslední zprávy ohledně nákupů: obešla jsem všechny přihlášené klienty a zjistila, že 2 jsou nemocní…takže poslední konečné číslo jede 5 klientů.2 električáky a 3 mechaničáky. Děkujeme!
Jitka Holcová – NÁKUPY DNES SE RUŠÍ omlouvám se, ani jeden ze 3 řidičů bohužel nemůže.