Jarmark – Kuks

Jitka Holcová – !!!!!PŘEDADVENTNÍ JARMARK NA KUKSU!!!!!! jojo…Vánoce přicházejí..:-) tradiční každoroční akce spojená s adventní atmosférou trhů s punčem, medovinou a nápady na dárky v magickém prostoru hospitalu Kuks odjezd z DSJ asi v 9 hodin? /loni to tak bylo…/
Jitka Holcová – Opět Vás zdravím. V sobotu se chystáme na před adventní jarmark do Kuksu otevřeno od 9 – 16 hodin. – pojede se hned ráno v 9 hodin ze Žirče. Sraz bude asi na parkovišti/?/ asi ve čtvrt na deset. Vstupné je 30,- a 20,- Kč – vybírám od klientů 20,- . Počítám s Radkou, Janou Č., Líbou F., Michaelou Š., Zdenou a Pavlínkou, ještě poprosím i Katku Krobotovou, slíbila také pomoc, když bude potřeba. Pojede 7 klientů, tak jestli dobře počítám, tak to je OK:-) DÍKY VŠEM!!!!, Vysvětlení – Zdenda je řidič a Pavlínka je z Domova ošetřovatelka.
Jana Čejpová – zdravím, ale bohužel zítra nedorazím…přesunuli nám výuku na tuto sobotu, takže zítra jdu do školy:( Moc se omlouvám a snad to nezpůsobí mnoho problémů:( dříve jsem napsat nemohla a nemám ani na nikoho telefonní kontakt. Jana Štěpánová – Teď čtu, že Janička Č. nemůže dnes do Kuksu, pokusím se rychle spojit s Líbou a jela bych já. Doufám, že nikdo jiný už neubude.
Jana Štěpánová – Volala jsem Zdendovi a jede prý jenom 6 klientů, takže nejsem potřeba, tak hlavně atˇpřeje trochu počasí. Díky Katce K. máme fotky ze sobotních trhů. Nikdo jiný nefotil?
Radka Stránská – já mám jen pár foteček z nakládání při odjezdu, vložím co nejdříve na rajče
Nikol Kodešová – minulý týden jsem byla v Kuksu na jarmarku a můžu říct že super výlet, teda až na ty fronty u stánků.