JARNÍ A VELIKONOČNÍ DÍLNIČKY!!!!!

Jitka Holcová – odpoledne s malováním vajíček, zdobením perníčků, pletením pomlázky, háčkováním oveček, prodejem medu, stříbrných šperků. Odpoledne pro klienty, zaměstnance a veřejnost.
Já s Janičkou pečeme langoše, můžete se zapojit nějak i vy..nebo jako doprovod klientům. A když se nezapojíte, prostě pobudete:-) Rádi vás tu uvidíme!!!

Jitka Holcová – Zdravím duše spřízněné Díky, že jste přišly na páteční dílničky! Langoše měly velký úspěch a v pokladničce za ně se našel obnos 1.082 ,- Kč!!!!Díky Janičce šéfkuchařce.
Děkujeme i za dobrý nápad minibazárku – Radce, Martině a Jitce!!

Lenka Prajzlerová – Jitko, prosím nemáš fotky ? Poslední dobou nemáme co do kroniky. A co vy ostatní nějaká informace pro kroniku by nebyla?

Jitka Holcová – Nějaký fotečky mám – kam je mám poslat???

Jana Štěpánová – Za děti z „Oční školy “ moc děkuju za pozvání na tuto slavnost, moc se jim v DsJ líbilo. Strávily nádherné odpoledne, vyzkoušely si pletení pomlásek, malování vajíček, vyrobily si krásné kytičky, mrkvičky….pochutnaly si na palačinkách i langoších. Přivezly si nejenom plno krásných výrobků, ale i zážitků na které budou nad fotkami určitě rády vzpomínat a chlubit se rodičům.