kino Občanský průkaz

doprovod klientů DsvJ do kina (1 dobr.)

Jitka Holcová – Kino v sobotu v 17 hodin! /Ne 17.30 jak bylo zvykem/ je zajištěné, 4x Marklovi a 1 Renata z Domova sv. Josefa, Díky!!!!!!!!!

Vendula Marklová – Čekali jsme před kinem před 16.45 hod. a auto nikde, měli jsme strach co se děje a pak zmrzlí na kost jsme viděli auto zhruba v 16.55 hod. Hurá Zdenda přijel a říkal, že mu nevyndaly sedačky tak to trvalo dýl. No tak další problém přišel, když Zdenda řekl, že nemá lyžiny a na příjezdové cestě pro vozíčkáře do kina byla velká hromada sněhu. Jak je dostat nahoru to byl problém, sháněli jsme lopatu. Oni nám sdělili, že nemají a nevědí jak je tam dostat. Pak nám otevřeli zadní dveře do kina vytáhli jsme mechaničáky, ale jak dostat elektrické vozíčky to nám nesdělili. No tak jsme museli přes hromadu sněhu je dostat společnými silami nahoru. Povedlo se.. Film se všem líbil sranda byla a pak jsme šli přes šílenou cestu ke Slunci, kde jsme si povídali, popili a super večer prožili.
Péťa reaguje: – Jóóó, tak to koukám, že je to každý rok stejné. Minulý rok jsme čistili příjezdovku ke kinu pomocí koštěte a nohou. Hold lopaty jsou drahé a asi si myslí, že není potřeba připravit přístupovou cestu pro diváky.
Jitka Holcová – Tak to je teda příběh…naštěstí s dobrým koncem a to jen DÍKY Vám. Do kina jsem dnes volala a bylo mi sděleno, že to je povinnost pana údržbáře z Hankova domu. Ještě jednou díky.