Koncert Jana Boušková Kuks

Jitka Holcová – Prosím, prosím o nějaké doprovody – stačily by tak 1 – 2 na harfenistku Janu Bouškovou na Kuks v sobotu od 18. hodiny do kostelíčka. Pojede od nás 7 klientů a řidič Lukáš. Vstupné ale 100,- Kč ne 50,- jak jsem původně předpokládala….díky
Jitka Holcová – Prosím někoho na Kuks – na sobotu…prosím, prosím….jede 6 klientů, tak aby nebyl Lukáš sám….problém ale je asi vstupné – mají jednotné vstupné bez slev za 100,- Co s tím??
Lenka Prajzlerová – Cestou na koncert v Kuksu se nám podařilo minout patřičnou odbočku, takže jsme s Janou Hlavatou dorazili na místo až když Lukáš odvážel posledního klienta do kostela. Ovšem platné jsme byli po koncertu, kdy jsme mu pomohli klienty přemístit dolů k hospodě na chvilku posezení u Labe. Samotný koncert byl neuvěřitelným zážitkem. Vrcholem bylo provedení Smetanovy symfonické básně Vltava, to se nedá popsat, prostě úžasné. Výkon harfenistky J. Bouškové byl odměněn dlouhotrvajícím potleskem. Jana Boušková je velmi milá a vstřícná dáma. Po koncertu odpovídala na dotazy posluchačů a po té ještě poseděla a zodpověděla dotazy i klientům DSJ. Takže jsme se dozvěděli mnoho zajímavého o královském nástroji harfě.
Jitka Holcová – Děkuji Vám dámy – Lenko Prajzlerová a Jani Hlavatá za účast s našimi klienty na koncertě – ráda slyším, že to byl úžasný zážitek – takže i duše i těla dostala, co potřebovala Díky Lenko za Tvou dokumentaci. Nebýt Tebe, tak ani nevím, co se na akcích děje….