Koncert skupiny Camelot Kuks

Jitka Holcová – Jel by někdo na Kuks na Cameloty???? v pátek před půl devátou večerní je začátek. Vstup díky Katce Krobotové zdarma!! Pojede 7 až 8 klientů, jestli by to šlo…Katko, zase jeden už opravdu poslední přibyl… Bude to venku! díky – možná seženu někoho z Domova? Mám se optat???
Jitka Holcová – Katka K. Slíbila 6+6 vstupenek na Camelot (pátek večer) a 6+6 vstupenek na Slavnosti koní (sobota od 12).
Jitka Holcová – Díky moc Katko, že na nás takto myslíš….uvidíme, co na to klienti, kolik se jich přihlásí. Dám vědět včas. Myslím, že ani všichni nemusí mít „svého“ dobrovolníka, když je to zadáčo A dobrovolníci zde? Kdo se hlásí již teď? DÍKY
Katka – Já se hlásím na Camelot určitě, na Slavnosti snad, nevím, jestli mě nebude potřebovat organizátorka. Upřesním.
Radka Stránská – Večer dám vědět, možná bych měla 1-3 dobrovolníky…
Radka Stránská – Tak bohužel, nikoho se mi ulovit nepodařilo…
Jitka Holcová – Raduš, a Ty půjdeš???
Radka – Jitu, bohužel ne, nemám hlídání ani auto..:(
Jitka Holcová – Usoudily jsme s Katkou K., že skóre 8 klientů na 4 doprovody je dostačující – auto přijede skoro až na místo. Takže díky a šetře síly na další akcičky, které už jsou na webu v záložce PŘIPRAVUJE SE.
Jitka Holcová – Počítám s Katkou Krobotovou + 1 a Pavlínkovou Mertlíkovou, Zdendou řidičem , takže ještě asi 1 – 2 ?? Ale když tak se to zvládne i tak…. vstupenky díky Kátě zdarma. Krásný tropický víkend všem