„Králova řeč“ Hankův dům

Jitka Holcová – Středeční divadlo Králova řeč je OK Počítám pro 6 klientů s těmito doprovody: Lukáš Rak, 2x rehabka Renča, Jana Fiřtovgá, Jitka Šlemrová, Maruška Tumová z Paky. DĚKUJEME!!!!
Jitka Holcová – Změna! Vypadl nám jeden doprovod na divadlo – když bude třeba tak 2:-( – kdybyste chtěli jít ve dvojici – Nešel by ještě někdo?? Prosím? Divadlo je zítra v 19.00 hodin a je to Králova řeč v nastudování divadla Pod Palmovkou
Jitka Holcová – Ještě je to jinak: Protože se pojede dvakrát a na jednoho klienta se nedostalo, přiobjednala jsem 1 lístek navíc a právě pro toho bych prosila ještě jeden doprovod. Takže hledáme ještě 1 doprovod, výpadek z rána už jsem vyřešila Hvězdinou z CHD, šel by prosím někdo? Počítáme tedy s: Lukášem, Renatou, Hvězdinou, Janou F., Jitkou Š., Maruškou T. a ?????ještě jeden hledáme….díky!
Jitka Šlemrová – Prý by se mnou šla ségra. Je sice na služebce v Jihlavě, ale snad se stihne vrátit. Kdyby to bylo jinak, ještě se ozvu.
Jitka Holcová – Jitko, ještě prosím počkej, máme rozjednanou Terezku, za chvíli bude volat:-) Dám vědět. Díky:-)
Jitka Holcová – Poslední varianta dnešního divadla: Lukáš Rak, Hvězdina z CHD, Jana F., Jitka Š., Maruška T., Terezka Svobodová, Jani Hlavatá. Takže Jitko Š., sestra nemusí!!!!! Děkujeme všem a dneska si to pořádně užijte!
Jitka Holcová – Děkuju úplně všem za včerejší doprovody /a že Vás tam byla řada/ za včerejší divadlo, bylo to prý dost dlouhé…. tak o to víc děkujeme Jak se vám líbilo? Napište mi, ať jsem v obraze:-)
Eva Vit – Divadlo bylo jedním slovem nádherné Myslím, že pan Stránský by v klidu mohl konkurovat Oscarem ověnčenému Colinu Firthovi z filmu. Taky sklidil standing ovation, naprosto zaslouženě A dlouhé? To sice trochu bylo, ale nikomu z nás to tak nepřipadalo
Jitka Šlemrová – Divadlo bylo super, useděli jsme to všichni, stálo to za to.