Letiště Žireč

Radka Stránská – Zdravím, tak včerejší výlet na letišti na letiště byl parádní a nic mu nechybělo…slunečné parné počasí, orosené půllitry, mňamky do bříška, ale také trocha vzrušení…při cestě na letiště se ozvala z jednoho mechanického vozíku obrovská rána – jedné klientce praskla duše i s pláštěm u kola…no dojeli jsme na letiště, pojedli, popili a poté zavolali do Domova…Naštěstí měl službu Zdenda, takže bez problémů pro paní dojel autem a my v zápětí dorazili pěšky ….A jedno ponaučení pro příště? – Mít v telefónu minimálně několik čísel do Domova, protože dovolat se tam je nadlidský výkon!!
Jitka Holcová – Díky Raduš nějak nestíhám to sledovat…přiznám se, že ani nevím, kolik klietnů jelo
Radka Stránská – Jitu, jeli tři klienti – Pepíno, Libuška Kabíčková a Evička (příjmení od A – je nahoře na zdravotním) a té prasklo to kolo. Jela jsem jen já a přítel a ten vezl Tomíka, takže jsme ani víc mechaničáků vzít nemohli.
Lenka Prajzlerova – Fotky můžeš poslat na arnický email: kralovedvorskaarnika@seznam.cz, to jsem ráda, přetrvávají mi ale potíže s počítačem, takže nemůžu dělat změny na stránkách, uvidím jak se mi podaří dát fotky na rajče. Počítač čeká ještě jedna úplná generálka (zatím byly prováděny jen instalace) ale asi až na podzim (v lepším případě) jinak se prý na ni chystá až Ježišek. Je to děs.
Jitka Holcová – Hmmm….hezký fotečky!!! Díky, Radko