„Líbánky“ kino

Domov sv. Josefa – !!!!!lLÍBÁNKY!!!! nový český film Jana Hřebejka, sobota 31. 8. kino Dvůr Králové, začátek ve 20.00 hodin, vstupné ?? tam se chodí za 0?? myslím že ano.
Jitka Holcová – Zdravím duše spřízněné na konci prázdnin Sobotní kino Líbánky – jedou 4 klienti /snad se dneska už nikdo nepřihlásí/ a já počítám a děkuji s Jitkou Šlemrovou, a Evou Vitvarovou + 1 , se kterými jsem teď mluvila a počítají s tím. Připomínám, že začátek je ve 20 hodin v sobotu 31. 8. Díky.
Jitka Šlemrová – Moooc velkou omluvu všem! Nějak jsem si zafixovala kino až na neděli a zjistila jsem to, až když jsem dnes dorazila s jednodenním zpožděním. To se mi ještě nestalo. Slibuju, že se polepším a vynahradím to jindy.
Eva Vitvarová – Jituško, nic se neděje, byli jsme tam s manželem a všecko bylo v pohodě Teda až na to, že nebylo kam zajít na pivo, což bylo hlavně Pepínovi moc líto..
Jitka Holcová – Evi, moc díky za kino – ještě že jste jeli a to jsem Tě málem přemluvila, že nemusíte – snad se Vám kus líbil, ono není teď nějak z čeho vybírat. Jitko – nic si z toho nedělej, to se stává….nakonec vše dobře dopadlo – takže Evi, ještě jednou díky Tobě a manželovi.