Lidové trhy Kohoutov

Jitka Holcová Prosím prosím smutně koukám – potřebujeme ještě 9 doprovodů na sobotní Kohoutov….díky!
Jana Štěpánová Jituš, začínám obvolávat Ten Kohoutov bude asi oříšek, ale vzdávat to nebudem Na nákupy se snad nějak dáme dohromady a to Zálesí se zvládne i v méně lidech .
Jitka Holcová – Jani, moc děkujeme .
Jana Štěpánová – Na Kohoutov už jsou další 3 jisté a obvolávám dál. Dost lidiček nebere telefon ,tak je ještě naděje .
Eva Vit. – Do Kohoutova můžu, jen mám dotaz – je to opravdu na celých 8 hodin? Od 9 do 17? .
Jana Štěpánová – Evi, to by asi nikdo nevydržel, je to tam dost náročné, hodně lidí a jestli bude vedro . Obvykle se končí kolem 14.hod. podle toho jak chtějí klienti a začátek včas upřesní Jituška .Moc díky, že přijedeš a co Maruška, když je odvoz nepojede taky Já bohužel nemůžu, kamarád slaví 50 let .
Eva Vit. – S Maruš jsem nemluvila, ale nemám doma auto a pojedu na skútru, tak jsem jí to ani nenabízela… To by skútřík asi nevydržel .
Jitka Holcová Zdravím duše spřízněné Moc si vážím Vašeho nasazení, shánění, telefonování, Jani a hlavně účastII S panem Hanušem jsem mluvila, půjde na jiné akce. .
Bude to náročné, ale snad se to zvládne. Lukáš bude asi spíš pendlovat, když se jede dvakrát..aktuální stav v 10 hodin je 11 klientů ku 6,5 doprovodů /půlka je Lukáš/ .
Jana Štěpánová Nevolala jsem snad pouze panu Hanušovi a Petrušce H.,Ti to tady sledují a pokud by mohli určitě by se napsali…. Jinak už nevím komu .ostatní nemohou, malá naděje je ještě Ivuška Dvorská, ale ta to bude vědět až na poslední chvíli a to nevadí, protože ideální stav 1:1 stejně nebude.Pokud to dobře počítám, tak s řidičem je doprovodů 7, bude to náročné , ale zvládnout se to doufám dá. Musí být alespoň 4 klienti na elekt.vozíku a to snad budou… .
Jitka Holcová Zítra LIDOVÉ TRHY KOHOUTOV! Klientů jede 9 hurá – to už je lepší skore pro 5 až 6 doprovodů. Počítám tedy a DĚKUJI: Radkou S., Evou V., Jitkou Š., Zdeničkou H., Janou F. Asi se to nedá naplánovat – prostě u někoho na 1 doprovod vyjde električák i mechaničák. Moc děkujeme Sraz u dolní pokladny asi v 8,45 přijede 1. várka. .
Eva Vit. – Tak jsem přemluvila i manžela .
Eva Vit – Tak jsme to zvládli Konečné skóre bylo 10 klientů ku 6 doprovodům + Lukáš Bylo sice teplíčko, ale myslím, že všichni byli spokojení a v pohodě Ale byl to teda masakr, co se týče počtu lidí – moc bych za to nedala, že trhli rekord .
Radka Stránská – Ano zvládli jsme to, ale byl to opravdu mazec….Návštěvníků byl letos opravdu rekordní počet a taktéž i stánkařů…Klienti byli doufám všichni spokojení i když řádně vedrem unavení….Mě jen mrzelo, že jsme se jim nemohli kvůli malému počtu plně věnovat… .
Jana Štěpánová Za Arniku strašně moc děkuji všem doprovodům . Evi, vyřiď prosím veeelké díky i manželovi. Mluvila jsem se Zdenou H. Hned na začátku po zaparkování auta musela jít z nějakého svahu a upadla, pohmoždila si kotník a tak celý den trpěla . Jani F. vydrží hodně, ale i ona toho prý měla dost Myslím, že nejhorší je, že si doprovody za celý den téměř nesednou. Pokud máte štěstí a klient chce být na nějakém tom kulturním vystoupení, tak musíte mít plno dalších štěstíček ….. aby bylo místo na sezení pro Vás na kraji poblíž klienta, aby Vám to místo zatím co stojíte frontu na občerstvení nikdo neobsadil, aby až klienta obsloužíte byl ještě hezký program a Vy jste si mohli alespoň chvilečku sednout……..a pokud máte klienty 2 Prostě jenom znovu a znovu díkí,díky,díky.
Jitka Holcová Miláčci naši Teď to tady čtu….zatímco já si válím šunky na dovolené, vy makáte. Tak to musel být mazec…to jste to tam opravdu „odřeli“. Nevím, co klienti na tak masové akci vidí a chtějí tam jezdit. Nemám slov a vřelé díky Také děkuji za kino! To snad bylo víc pohodě.