Lidové trhy Kohoutov

Jitka Holcová – Zdravím duše spřízněné Blíží se nám trhy v Kohoutově – ještě bychom prosili 2 doprovody – jestli dobře počítám, tak jsou tam – Radka, Jitka Š., Zdena H. + řidič Lukáš a pojede plné auto – tedy 6 lidí.
Jitka Holcová – Hurá! Přibyl jeden doprovod do Kohoutova – Zlatka z bufetu! Ale nemá odvoz – je ze Žirče Takže by chyběl už jen jeden?Kdyby ji mohl někdo svést tak má číslo 604 809 582 díky!!
Jitka Holcová – Sobotní Lidové trhy v Kohoutově – máme 6 klientů – 3 električáky a 3 mechaničáky a s řidičem Lukášem 5 doprovodů. Počítám s: Radkou, Jitkou Š., Zdenou H. Lukášem a Zlatkou Odvárkovou z bufetu. Sveze ji prosím někdo?? Zvládne se to? Ještě zkouším Ivu i ergo dílny – dám vědět.
Jitka Šlemrová – Můžu se v Žirči pro p. Odvárkovou stavit, vím i kde bydlí. Domluvím se s ní.
Jitka Holcová – Tak už jsem všichni!!Jupíííí!!!!!Jdou tedy: Radka, Jitka Šlemrová, Zdena H., Zlatka z bufetu, Iva Kaválková a Lukáš Rak. SRAZ BUDE V 8.30 NA HORNÍ POKLADNĚ
Jitka Holcová – Děkuji Radce, Jitce, Zlatce, a nové paní Zdeně H., za sobotní maxidoprovody do Kohoutova!! Máte nějaké postřehy? Počasí opět nepřálo, že – bylo chladno Jak jste to zvládli nakonec bez Ivy – ta měla potíže se zubama. Ještě jednou díky!!
Jitka Šlemrová – Bylo to v pohodě, ráno při tom lijáku jsem se děsila, ale bylo to lepší než vloni. Té vody nebylo tolik.
Radka Stránská – Tak, jak psala Jitka, počasí k nám tentokrát bylo milostivější a zkropilo nás jen lehce. Zvládli jsme projet všechny stánky, pokoukat po krásných výrobcích ať už keramiky nebo proutěných košů a samozřejmě jsme ochutnali nespočet speciálních dobrůtek od sýrů, uzenin, trdelníku a dalších:) Už se s Tomíkem těšíme na další akci, tedy na sobotu na koníky.