Lidové trhy Kohoutov

Jitka Holcová – Zdravím duše spřízněné někam k vodě. Blíží se nám Lidové trhy Kohoutov a to mi dělá vrásky – pojede totiž celá kapacita auta t. j. 8 lidiček, ale mohlo by se klidně jet i dvakrát….dám losovat. Prosím, prosím přihlaste se.
Katka K. – Pokud bude třeba, půjdu. Mám dotaz – klienti tam opravdu vydrží od 9 do 17?
Jitka Holcová – Čas 9 – 17 je doba konání trhů, my jezdíme hned ráno na začátek jsme tam tak do 14 hodin.
Jitka Šlemrová – Právě jsem se vrátila z dovči, takže to zvládnu. 🙂
Radka Stránská – Tak u nás bohužel změny, můžu jed jen já, Libor jde do práce.
Jitka Holcová – Aktuální stav klientů nákupů na lidových trzích chtivých je 11 slovy jedenáct. Také budeme shánět, Lukáš by jel nadvakrát, je tam hodně električáků. Díky, že se přidáte – díky Radce!
Jitka Holcová – Aktuálně TRHY KOHOUTOV: počet klientů je 9, tedy o 1 méně…..náhradníky mám 3, ale neberu je:-(
Jana Štěpánová – Na sobotu sháním koho se dá, obvolala jsem i praktikantky od nás z LZV a studentky, které chodí i do jiných zařízení, ale každý je někde pryč, zatím další jistý doprovod je Zdeni Heřmanská, Líba F. podle počasí a mám ještě 2 hodně nejisté. Na Kohoutov by bylo moc dobře,aby byl stav 1:1.
Jitka Holcová – Dnešní stav klientů versus dobrovolníci je 10 : 6 tak to je paráda! Počítám s Radkou, Katkama Peterovou a Krobotovou, Jitkou Šlemrovou, Ivou Kaválkovou a Lukášem. Zatím dobrá!!! díky
Jitka Holcová – Zítřejší Lidové trhy – SRAZ PROSÍM V 9 HODIN u dolní brány a počítám: Radkou, Katkama Peterovou a Krobotovou, Jitkou Šlemrovou, Ivou Kaválkovou, Lukášem, Zdenou Heřmanskou, a možná? Líbou Flečkovou nebo Erikou Hyskovou??
Jitka Holcová – A je to za námi Hurráá!! Děkuji celému zástupu dobrovolníků a Janičce za organizaci. Počasí bylo myslím dobré…napište prosím někdo své postřehy a zážitky, abychom věděli, jak to jak to probíhalo. Já napíšu také odezvy od klientů,,,,,,ještě jednou DĚKUJI VŠEM
Jitka Holcová – Všichni nad míru spokojeni!! DĚKUJEME!!!
Jitka Šlemrová – Bylo to prima, jednou jsme konečně nezmokli