„Mikulášská nadílka“

pro děti v LZV a pacienty na odd.následné péče místní nemocnice

Organizaci drží pevně v rukou „ostřílená“ dobrovolnice (a v tomto případě zřejmě i čertice) Petra, takže všechno klape jak má…

Milý Mikuláši, milí čertíci a andělíčkové, na oddělení následné péče vás bude čekat paní doktorka Chytrá v 15.hod., prosím pokud možno o dochvilnost. Říkala, že se bude jednat o návštěvu 15 – 20 lidí. Mám pro Vás v práci připravené perníčky – čerty a ještě nějaké maličkosti. Dětičky u nás ve škole se na Vás budou těšit (některé možná méně – protože mají nějaký vroubek) kolem 16.hod. Čertovskou listinu s prohřešky připravíme .Sladkosti a nějaké maličkosti pro ně máme, ale perníčky jsem nechala na Vás. Ve škole vás budu čekat, přeju dobré pořízení.

J.Štěpánová

Mikuláš byl naprosto parádní (právě jsme se z něho vrátili a já ještě celá černá píši na forum). V nemocnici nás přijaly sestřičky s paní doktorkou v čele velmi vstřícně a bylo vidět, že se jim to líbilo. Každý si to užil a jistě i oni. V Oční škole jsme sice asi trošinku budili děs a hrůzu, ale to je v dnešní době potřeba. Už se těším na fotečky. Takže se mějte zatím všichni famfárově a na nějaké akci („Hurá do města“) ahoooj.

P.Punnerová