„obálkování“ pro DSJ

(1dob.)

Když se mezi dobrovolníky objeví hned celý rodinný „klan“, bývá z toho někdy trochu zmatek…

JH: Vzkaz a spíš prosba pro paní Doležalovou, alias její dceru paní Libušku nebo vnučku Ivu: Potřebovaly bychom s Dášou k ní zajet asi příští týden s velkým balíkem obálek, dopisů a letáků a využít její ochotu k „obálkování“…. DĚKUJEME!!!

FL: Zdravím JITKU HOLCOVOU a uvádím na pravou míru: 1) jsem Libuše (ne Iva – to bylo jen malé L) a mé dvě dcery-dobrovolnice jsou Líba=Bída a Anička. 2) paní Doležalová, alias „babča Libča“ se už několikrát ptala, kdy se bude obálkovat, nemůže se dočkat a stýská se jí po pořádné práci.

JH: MOC ZDRAVÍM!!!! Jste moje holky zlatý – naše přání je od Vás vždy předem splněno…že jste nebyly na hradě 28.10…..Příště to napravíme… Díky za vysvětlení rodinného klanu.

FL: PRO JITKU HOLCOVOU – dobré zprávy: „babča Libča“ má zkompletované všechny materiály, zítra už to prý jen zandá do obálek. Zvládla vše asi během pěti hodin, bez pomoci. 1 200 kousků je prostě jen brnkačka (..když se ani adresy tentokrát nemusely lepit…)!! Je to prostě pohodářka, kéž bych se jednou takhle „pomamila“.

JH: Tak to je fakt dobrá zpráva po ránu. Kdybych měla klobouk, tak smeknu. Obdivuju její vitalitu, dobrotu a moc se mi líbí její útulný byt. Při pohledu na ni se už těším na důchod. Ale… Moc děkujeme, má to u nás.