Opékání buřtů DSJ Žireč

Jitka Holcová – !!!!OPÉKÁNÍ BUŘTŮ – ČARODĚJNICE!!!! s hudbou
Radka Stránská – Pokusím se i s Tomem, ještě pak upřesním
Jitka Holcová – Včera byla schůzka s klienty a ptali se tam prý, zda by nešly také udělat nějaké langoše….ale je to jen dotaz, který ráda přetlumočím. Langoše se podle mě pekly na vítání léta…že? Co vy na to???díky za odpověď.
Eva Vitvarová – V pečení langošů ve velkém mám letitou praxi – na skautském táboře jsem jich vždycky dělala kvanta 🙂 Takže můžu přivézt těsto a pokud to tam bude kde péct a pokud opatříte česnek, sýr a kečup, jsem k službám 🙂 Akorát bych potřebovala vědět, pro kolik by to mělo být lidí, aspoň odhadem. Ale to mi, Jituško, když tak napiš mail a dohodneme se na detailech.
Jitka Holcová – Tak to jsi zlatá, Evi!!!Vařič obstarám, suroviny jako kečup, česnek a sýr zajistí kuchyň. O množství se domluvíme. Možná by poradila Janička Štěpánová, ta už nám pekla x krát. Zatím díky!!!!!!!!!§
Jitka Holcová – Pro Evu V.: Evi, tak jestli budeš tak hodná, tak asi pro cca půlku cca 20?? Ostatní budou mít buřty. Vařič budu mít, ale pánvičku nebo friťák nemám…co s tím?
Eva Vitvarová – OK, pánve si tedy přivezu 😉
Radka Stránská – Tak my přijedeme:)
Jitka Šlemrová – Nějak to zkusím stihnout, jen nevím, jak brzo 🙂
Jitka Holcová – V úterý čarodky v Domově sv. Josefa byly vydařené! A to ??Jak jinak než díky Arnice. Děkuji Evě Vitvarové a jejímu manželovi za „lavor“ těsta a smažení langošů, z Paky i Marušce Tůmové, Janě Štěpánové, Oldovi, který se ochotně ujal opékání a vše pak uklidil, Partnerovi Radky Stránské – který také griloval, Radce i Tomíkovi,Jitce Šlemrové, Jirkovi Janákovi a Ivě Dvorské – to bylo lidiček!!!!
Takže vřelé díky . A máj, lásky čas může začít…..