„Parchant Marylin“ divadlo

Jitka Holcová – Moc prosím o doprovody do divadla na neděli – Parchant Merylin v 19,30 hodin, Švandovo divadlo, vstupné 145,- Kč. Pojede 6 klientů, nemám zatím nikoho.
Jitka Holcová – Prosím prosím na neděli k 5 kientům 3 doprovody. Je to zařízené – půjde to tak, v Hankově domě mi vyšli vstříc… Děkuji a hezký víkend Jitka Holcová – Co děláte v neděli večer? nechce se Vám do divadla? Švandovo divadlo – hrají Zuzana Onufráková, Apolena Veldov, David Punčochář, Jakub Kudláč ve hře Parchant Marilyn. Hledáme 3 dobrovolníky – ale jednu už možná máme – Jitku Šlemrovou???Moc díky.
Jitka Holcová – Tak cooooooo???????Takhle napnuté do poslední chvíle to ještě nebylo za celou dobu mé 6 leté praxe. Nechci furt volat a otravovat v neděli…budu to tu hlídat
Jitka Holcová – Jitka Šlemrová jde hnedka dvakrát!!! Iva Dvorská nemůže. Psala jsem paní Křičkové. Pak se ozvu – hledáme tedy ještě jednoho!!
Jana Štěpánová – Je to napnuté, až v 11 hod. se dozvím co studentky a pak už pomalu nevím komu volat, ale snad se někdo najde.
Jitka Holcová – Poslední zpráva k divadlo Parachant Merylin dnes večer Volala Janička, že máme třetí doprovod!!!!!!!!!!!!!!Hurá!! Je jím Zdenička Heřmanská – které moc a moc děkuji Snad bude vše v pořádku – jede Jitka Šlemová s kamarádkou a Zdenička + Lukáš také pomůže. DÍKY VÁM VŠEM!!!
Jitka Holcová – Je to za námi/vámi …prej v pohodě – myslím včerejší divadlo…takže ještě jednou díky Jitce Š., její kamarádce a Zdeňce H. tu obzvláště zdravím – Zdeni, dlouho jsem se neviděly…