Patra Janů – koncert Hankův dům

Jitka Holcová – Mojí můrou je zítřejší koncert Petry Janů. Je to narozeninové turné, vím že to pro mladý moc není..i když Petra je výborná. Mám koupených 6 lístků a koncert je už zítra… Co s tím??? Prosím o pomoc, budu taky obvolávat….díky. Mám vrchní sestru – když budete mít někoho ve dvojici, jet nemusí…..zítra se domluvíme – díky! Paní Křičková nemůže, má zlomenou ruku.
Jitka Šlemrová – Tentokrát nemůžu
Jana Štěpánová – Už jsme 3 a snad budou další,čekám odpovědi.
Jana Štěpánová – Už 4
Jitka Holcová – Tý jooo, to roste!!!Také mám 2 želízka v ohni, ještě čekám, zda půjde Stáňa, ale nechci předbíhat….Dííííííkyyyyyyyy, Budu vědět až ráno
Jitka Holcová – Na dnešní koncert Petry Janů Jsme všichni!!!!!!!!!!!!!!!!jupí!!!!!!!!!!!!!! mám 2 dobrovolníky Stáňu a Marušku H. Díky všem!
Jitka Holcová – Za včerejší opečovávání nadšených klientů a za ponocování s nimi velmi děkuji všem zúčastněným. Dnes velké nadšení a chvála nebrající konce…také díky Vám. Hezký víkend s odpočinkem !
Lenka Prajzlerová – Jana Š. tentokrát pilně fotila.
Jana Štěpánová – Mám radost,že se fotky docela povedly, paní Petra byla úžasná, jak je i z fotek vidět, věnovala nám spoustu času a milých slov, podepisovala darovaná CD i s věnováním, podala ruku, popřála…. máme všichni nezapomenutelné zážitky.