Pavel Dobeš

doprovod klientů DsvJ na koncert v Pileticích
Jitka Holcová – Zdravím na začátku prázdnin. Zítra je ten Pavel Dobeš v Pileticích. Jedeme za každého počasí, je to tak kryté – prý nějaká stodkola. Pro doprovody vstup zdarma – stačí, když pojedete Vy 2 co jste přihlášené + řidič. Bude to 6:3, myslím, že to stačí, ne? Bude tam hezky, asi nějaké dobrůtky na grilu také…..Typicky prázdninová pohoda…díky Vám!
Líba Flečková – můžu jet autem a H.Horákovou někde vyzvednout – stačí se ozvat tady nebo SMS na tel.721 557 002, domluvíme se, nejlíp asi bude, když vyrazíme z Žirče „za vozem“…?
Jitka Holcová – Tak dneska počítám s Haničkou Horákovou a Líbou Flečkovou do Piletic. Přeju hezkou zábavu, snad to najdete. Bude tam určitě příjemně. Díky!
Jitka Holcová – Zdravím!!!No, to já bych taky potřebovala fotky – mám jich nedostatek na prezentaci. Děkuji všem za koncert Pavla Dobeše, snad se to vydařilo, ještě jsem s nikým nemluvila, za chvíli jdu vybírat. Líbilo se Vám tam? Budeme tam i nadále jezdit????
Líba Flečková – Koncert v Pileticích byl fajn, pohodička a příjemný prostředí. Víc by mohla možná napsat Hanka, byla i na vernisáži..