„Rychlé šípy“ divadlo Hankův dům

Michaela Krebsová – Dobrý den, jsme zapsaný v arnice s mojí kamarádkou Markétou Hrachovou a chtěly by jsme jít do kina toho 14. 9. 2016 na ty „Rychlé šípy“ jako doprovod 🙂 tak kdyby bylo volné místo, byly by jsme rády.
KatkaK – To je fajn, Míšo, že půjdete. Tvoji přihlášku jsem dostala a chci se zeptat – Markétka chce být taky členkou Arniky nebo půjde jen s tebou? Pokud chce být členkou, ať si vyplní papíry stejně jako jsi to udělala ty. Buď vám je dá p. Holcová nebo p. Hospodková v Žirči nebo je mohu poslat já mailem. Nechat je můžete v Žirči, předají mi je. Ozvěte se, prosím, co a jak. Pro Arniku dělám tyhle „úřednické“ práce.
Jitka Holcová – Ano, potvrzuju – mám obě smlouvy vyplněné a předám je paní Krebsové, pracuje u nás – k podpisu.
Míšo a Markétko – budeme s Vámi počítat. Je to divadlo, ne kino a přijďte prosím /protože pojede 12 klientů/ asi tak v 18.15 už k Hankovu domu. Řidič se musí otočit, pojede dvakrát. Snad se přihlásí ještě dva dobrovolníci z Arniky ostřílení, kteří vás „zaučí“. Peníze za vstupenku pak prosím dejte řidičovi. Těšíme se na další spolupráci.
Jitka Holcová – Velké díky slečnám Míše Krebsové a Markétce Hrachové za včerejší jejich první akci – divadlo, kterou zvládly na jedničku s hvězdičkou. Jaké máte vy postřehy? Připomínky? Budu ráda, když mi sem něco napíšete. Za Domov a Arniku MOC DĚKUJI
Jitka Holcová – Smlouvy obě mám u sebe od děvčat podepsané